2737
2739
مثلا دوست دارم برم سره کار.میتونه از طریقه یکی از دوستاش واسم جور کنه.ولی این کارو نمیکنه.منم دارم دقمرگ میشم.میخوام دستم تو جیب خودم باشم.اینهمه درس خوندم باید به خاطر لجبازی و خودخواهیه آقا بشینم گوشه خونه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم بخدا.میگه نمیخواد.آخه یه مدت میرفتم سرکار انتظار داشت کارتمو بدم دستش .منم ندادم.حالا میگه سرکار رفتنه تو سودی واسم نداره پس بشین خونه بچه داری و خونه داری کن
2728
اولا اینکه من با سرکار رفتن خانوم مخالفم
چرا؟؟؟
برا اینکه مرد پررو میشه
برا اینکه هروقت پول لازم داشته باشی شوهرت بهت نمیده و میگه خودت حقوق داری ولی اگه خودش لازم داشته باشه به زور هم که شده میگیره ازت
برا اینکه وقت خودتو صرف بچه ات کن نه برای پول جمع کردن و کار کردن و....
بنظرم اگه بشینی توو خونه و به شوهرت و بچه ات به نحو احسن برسی بهتر از کار کردنه.
اگه کار کنی دیگه برات وقتی نمیمونه که با شوهرت بگذرونی، تمایلات جنسی ات بخاطر خستگی و مشغله فکری و کاری کم و کمتر میشه
همه نون دلشونو میخورن

من چوب دلمو میخورم .....
ولی اگه تصمیم گرفتین که حتمااااا برین سرکار:
خیلی ببخشیدهاااا ولی همه مردا اول با رابطه جنسی و بعد با حرف زدن خر میشن
سعی کن با حرف زدن و دلیل اوردن براش حرفتو به کرسی بشونی
براش دلیل بیار که:
یه مدت کار کنم اگه فایده ای نداشت دیگه نمیرم
اگه کار کنم حداقل میتونم یه باری از روو دوشت بردارم
اگه کار کنمو بیرون از خونه در رفت و امد باشم روی روحیه ام تاثیر میذاره و این خودش توو زندگیمون و اینده بچمون تاثیر داره
و هزااااااااار تا دلیل که مطمئنم شما با سیاست تر از من هستین
همه نون دلشونو میخورن

من چوب دلمو میخورم .....
پس خودت شناختت بهتر از منه
بازم میگم فقط باید با زبون رامش کنی
با دعوا و مشاجره و لجبازی و تحریم مخصوصا جنسی اصلااااااااااااا جواب نمیگیری.
تو امشب امتحان کن.
خوش برخورد باش و شیرین زبونی کن براش
باور کن قبول میکنه
براش دلیل بیار و سعی کن قانعش کنی

شوهر منم خیلیییی چیزارو اصلاااا قبول نمیکرد فقط با دلیل و منطق رامش کردم.
شوهرم نمیذاشت من تا سرکوچه برم حالا طوری شده که امروز خودش به خواسته خودش منو تنهایی فرستاد برم خرید کنم برا خونه!!!!!!!!!!
همه نون دلشونو میخورن

من چوب دلمو میخورم .....
2738
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=529491&PageNumber=1

اینو بیا
صحبتای دکتر حبشی رو گوش کن حتما
راهکار هایی برای شیرین تر شدن زندگی هاتون:http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=529491
هنوز هم هستند دخترانی که تنشان بوی محبت خالص می دهد.. بکرند... نابند... احساساتشان دست نخورده است ، لمس نشده اند ، تحقیر نشده اند ، آری ، هنوز هم هستند ! نادرند ! کمیاب اند ! پاک اند ! روزی که قرار می شود کنار گوش کودکی لالایی بخوانند ، شرمشان از نام " مادر " نمی شود ! و زیر آغوش همسرشان ، چشمانشان را نخواهند بست که با رویای دیگری سر کنند...
سلام دوستان. من خیلی از دست مادر شوهرم خسته شدم.همش کارم شده گریه کردن. شوهرم خیلی با مادرش درد و دل میکنه.همه مسایل زندگیمونو به مادرش میگه. بنظر شما چکار کنم که زبونش نسبت به من و زندگیم بسته بشه؟؟؟ لطفا کمکم کنید
دعا نمیخواد.. دستورات اسلامو برا شوهرداری انجام بده حله...

والا همشو انجام میدیم اما دریغ از یک رفتار خوب..مگه اونا هم نباید ب دستورات اسلام برا زن داری هم توجه کنن  

2706