2737
2734
عنوان

یعنی خودش داره سقط میشه؟؟؟

132 بازدید | 20 پست

دوستان طبق بتا باید بین ۴ و ۵ هفته باشم سه شنبه که آز دادم بتا ۴۴۹ بود امشب خونریزی دارم چند تا لخته خیلییی کوچیک هم اومد اما همین خونریزی هم زیاد نیست، یعنی داره سقط میشه؟ دکتر گفت احتمالا پوچ بوده.

خواسته شده در اولین شب قدر ۱۹ ماه رمضان سال ۱۳۹۹ هجری شمسی دریافت : ۹۹/۷/۹ خدایا این بار جوری دستمونو بگیر  که جبران تموم سختیامون بشه، آمین، خدایا روزی مغازمون رو به خودت میسپارم و بهت ایمان دارم که خوشحالمون میکنی ، خدایا رابطه شوهرم با خودمو بچه هامو خونوادمو هم به خودت میسپارم🙏❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چطوری هنو سونو ندادی احتمال پوچ دادن؟! حتی بتا هم تکرار نکردن ببینن رشد کرده یا افت😑 منم تو ۵ هفت ...

۳ بار آز دادم اول ۲۷ بود دو روز بعد ۴۷ هفته بعد ۴۴۹ 

دو بار هم سونو دادم بار اول واژینال که گفت یه چیز خیلییییییی ریزه بار دوم گفت چیزی نیست 

خواسته شده در اولین شب قدر ۱۹ ماه رمضان سال ۱۳۹۹ هجری شمسی دریافت : ۹۹/۷/۹ خدایا این بار جوری دستمونو بگیر  که جبران تموم سختیامون بشه، آمین، خدایا روزی مغازمون رو به خودت میسپارم و بهت ایمان دارم که خوشحالمون میکنی ، خدایا رابطه شوهرم با خودمو بچه هامو خونوادمو هم به خودت میسپارم🙏❤❤❤
میگه لخته دیده لخته خطرناکه

خب ی تکرار بتا برای خیال راحتی ضرری نداره ک 

الان سونو ک چیزی دیده نمیشه ولی بتا میداد خوب بود 

اصن مشخصه دکترش چیز زیادی نمیدونه اگ حتی افت بتا هم داشته باشه و الان سقط بشه سقط شیمیایی حساب میشه ن پوچ😑

بنظرم آره داره سقط میشه منم دوسال پیش بدونه سقط کردم اینجوری شدم موعد پریودت چند تیر بود

طبق پریود باید ۴ یا ۵ تیر میشدم اما نشد و طبق بتا گفتن لقاحت دیر بوده و .. چون عدد بتام بعد ۱۰ روز تاخیر ۲۷ بود 

2740
خب ی تکرار بتا برای خیال راحتی ضرری نداره ک  الان سونو ک چیزی دیده نمیشه ولی بتا میداد خوب بود ...

بتام افت نشد بالا رفته بود بعد یه هفته

تمام تلاشتو بکن سقط نشه مثل من نشی دوساله عذاب وجدان دارم چرا کاری براش نکردم بعضی موقع گریه میکنم براش خیلی سنگ دل بودم خدا منو ببخشه

دخترم تو زیباترین نقاشی خدایی...خدایا شکرت
۳ بار آز دادم اول ۲۷ بود دو روز بعد ۴۷ هفته بعد ۴۴۹  دو بار هم سونو دادم بار اول واژینال که گف ...

چ جالب بتای زیر ۲۰۰۰ چیزی دیده نمیشه ک

انشالله ک خیره منتظر بمون و رعایت کن و چن وقت دیگه دوباره سونو بده خیالت راحت بشه

اخه بتاتم رشد داشته 

حداقل تا ۸ هفته هم برا تشخیص پوچ بودن باید صبر کرد 

چ جالب بتای زیر ۲۰۰۰ چیزی دیده نمیشه ک انشالله ک خیره منتظر بمون و رعایت کن و چن وقت دیگه دوباره سو ...

ایشالا که خودش سقط بشه و چیزی نمونه چون کلا میخداستم قرص مصرف کنم 

طبق پریود باید ۴ یا ۵ تیر میشدم اما نشد و طبق بتا گفتن لقاحت دیر بوده و .. چون عدد بتام بعد ۱۰ روز ت ...

بعد از 10 روز تاخیر بتا 27بوده چقدر کم من سه روز مونده بود به پریودم عدد بنام 54 بود الان دارم می رم پنج هفته 21تیر آخرین پر بودن بود

بعد از 10 روز تاخیر بتا 27بوده چقدر کم من سه روز مونده بود به پریودم عدد بنام 54 بود الان دارم می رم ...

اره برا همین دکتر مشکوک شد 

ایشالا که خودش سقط بشه و چیزی نمونه چون کلا میخداستم قرص مصرف کنم 

این حرفو نزن عذاب وجدان میگیریا منم همین می گفتم که خودش سقط شد ولی عذاب وجدانش مونده باهام