2737
2739

دارم جدا میشم 

کاش بچه داشتم حس مادرش شدن تجریه میکردم

لعنت به شوهرم که نذاشت مادر بشم

وگرنه به همراه بچم تنها زندگی میکردم ....

الان فقط حسرتم همونه

اگه شوهرت خوب نبود خدا رو شکر کن بچه دار نشدی

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخی عزیزم😢

نگران نباش چند سال دیگه میتونی با یه مرد فهمیده تر ازدواج کنی و خوشبخت بشی. فقط بذار زمان بگذره 

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2738

اگ بچه دار میشدی نمیتونستی جدا شی خیلی شرایطت سخت تر میشد،مجبور میشدی بخاطر بچت تحمل کنی

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...

وا عزیزم خداروشکر کن بچه نداری

بچهنیاز به محبت پدرومادر داره

هرکاری کنی نمیتونی کمبودشو جبران کنی

2706