2733
2734

سلام توروخدا کیا آمپول ریه بچه (بتامتازون) رو زدن خواهرم بارداره هفته۳۴ هست شکمش شل و سفت میشد دکتر خودش گفته بود نزن ولی امروز رفته مامای همراهی که گرفته واسه زایمانش براش زده حالا دلواپسه کرونل نگیره میگن خیلی سیستم ایمنی رو میاره پایین توروخدا کسی تجربه داره بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وااا ، نه بابا نگرانی نداره ، منم هفته پیش زدم ، اونم ۴ تا ، 

سیستم ایمنی رو پایین نمیاره که ، فقط ممکنه باعث قرمزی و خارش پوست و کم حالی بشه ، 

حرکات جنین هم کم میشه که طبیعیه ، چند روز بعد درست میشه

بعدم کمک میکنه به تشکیل ریه بچه ، و خیلی خطرات زایمان زودرس رو کم میکنه ، 

بهترین جای ممکن ایستادم...در بهترین زمان....  

سلام گل من، در فردی که مشکل سیستم ایمنی نداره، تزریق این آمپول مشکلی ایجاد نمیکنه، عوضش اگر خدای نکرده زودتر زایمان کنه، ریه ی بچه نارسا نیست، 

ایشون باید سعی کنن در اجتماعات تحت هیچ شرایطی حضور نداشته باشند و مرتب پروتکل ها را رعایت بفرمایند 

تاپیک کرونا من واسه پیشگیری کرونا ، قسمت زنان باردار رو بخون ، 

سلام گلم من بلد نیستم زیاد باید کجا برم خیلی اشنا نیستم؟؟؟؟

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
سلام گل من، در فردی که مشکل سیستم ایمنی نداره، تزریق این آمپول مشکلی ایجاد نمیکنه، عوضش اگر خدای نکر ...

سلام گلم الهی خیر ببینی