2737
2739
عنوان

دلم واقعا شکسته...

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 51 پست
عزیزم هیچ وقت فراموش نمیشه نه فقط برای تو بلکه برا همه همینجوره، بالاخره یه بخش از زندگیت بوده، باید ...

منتظر اونروزم  فقط به خدا پناه بردم.چاره ای ندارم.فقط خودش خبر داره از دلم از زندگیم که پای اون گذاشتم بخدا  کل مسیر زندگیمو عوض کردم بخاطرش  جایی ک الان ایستادم جایی نیست که خودم میخاستم   جاییه ک اون علاقه داشت.  ولی حالا خودش نیست. منم و یه دنیای غریب...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منتظر اونروزم  فقط به خدا پناه بردم.چاره ای ندارم.فقط خودش خبر داره از دلم از زندگیم که پای اون ...

قوی باش و سعی کن خودت باشی همه این روزا میگذره نزار فکرش ذهنتو پر کنه خیلیا این تجربه هارو داشتن تو نسل ماها، وقتتو بزار برای بهتر شدنت هرروز

خدااینجورادماروباخاک یکسان کنه عوضی های اشغال چطوردلشون میادطرف مقابلشون روداغون کنن

بخدااااا نمیدونم چطور دلش اومد. شب اخر التماسش کردم بلند بلند گریه میکردم  گفتم نکن باهام اینکارو. گوش نکرد و رفت...

انقد ک من براش میمردم الان این یارو نمیمیره.بلد نیست اصن ابراز علاقع کنه بهش...   نمیدونم اونو به چی من ترجیح داد

2728
نه نمیده. هر روز خوشبخت ترن از دیروز. الان تو دوران عقدن انقد قربون صدقه هم میرن.همش واسش پست میذار ...

تاوان میده، خدا خودش گفته 

راستگو تر از خدا ک نداریم 

فقط تا وقتی تو زجر میکشی  اون چیزیش نمیشه 

همین ک تو بیخیال شدی ،عذابش چند برابر شروع میشه فقط منتظر باش 

خدا لعنتش کنه ب حق علی 

🍒🍹
2738
نه نمیده. هر روز خوشبخت ترن از دیروز. الان تو دوران عقدن انقد قربون صدقه هم میرن.همش واسش پست میذار ...

آنفالو کن شماره اشو پاک کن خطتو عوض کن همه چی ک ب اون ربط داره رو نابود کن

جاهایی ک باهاش رفتی نرو تا جایی ک میتونی

خودتو سرگرم کن عاشق چی انجام بده بشین فیلم و سریال خارجی ببین

از این آهنگای خارجی یا ایرانی ک زنا خودن و محتواش اینه ک مردا برن ب جهنم و خودم با خودم هستم و این چیزا

وارد رابطه نشو تا ی سال بزا کامل یادت رفته باشه

اهنگ و فیلم عاشقانه گوش نده و نبین

ی هدب خاصی در نظر بگیر

کنکور بده ی چیزی قبول شی رشته خوب پزشکی اینا 

حتی اگ رشته دبیرستانتم انسانی بوده یا هرچی از اول بخوت و سعی کن

اون بخاطر اینکه طرف کارمند بوده و پول داشته گرفتتش

تو از اون دختره موفق تر شو و مطمئن باش بعدش دیگ نمیخواییش

برا اولین باره ک اینقد وقت گذاشتم تو تاپیک کسی

ببین واقعا درکت میکنم

و نمیگم ۱۰۰ درصد یادت میره ولی روزی میرسه ک نهایت ی درصد تو ذهنته

نماز و مسجد و اینا و ارتباطتتم با خدا قوی کن

برای 

دوست عزیز فقط سعی کن ی هدف مهم برای خودت در نظر بگیری و مشغول اون بشی و توکلت به خدا باشه تا اینکه ی پسر خوب و وفادار سر راه زندگیت قرار بده 

من خودم تو چنین شرایطی بودم، روزهای سختی پشت سر گذاشتم، هنوز بعد شیش سال گاهی اثرش تو زندگیم هست

الان اون ازدواج کرده، بچه داره، ظاهرا هم زندگی خوبی داره ولی من هنوز مجردم

چه میشه کرد؟!! زندگی ادامه داره 

سعی کن تو زندگیت موفق بشی و شاد باش 

وگرنه زندگی از پا درت میاره

درمون چنین دردایی فقط پذیرش و تلاش برای بهتر کردن زندگیته

برات آرزوی خوشبختی و موفقیت و شادی دارم

بخدااااا نمیدونم چطور دلش اومد. شب اخر التماسش کردم بلند بلند گریه میکردم  گفتم نکن باهام اینکا ...

یه جوربه زمین میخوره که نمیتونه بلندشه مطمعن باش تاوان دل شکستن خیلی بدترازتاوان ادم کشتنه

آنفالو کن شماره اشو پاک کن خطتو عوض کن همه چی ک ب اون ربط داره رو نابود کن جاهایی ک باهاش رفتی نرو ...

😳😳😳😳😳😳 من خودم پسرم بابا   انقد بد نگو تروخدا   دل دله. اگه صاف و زلال باشه و نازک   میشکنه  دختر پسر نداره که. تاپیک قبلیمو بخونید لطفا

منتظر اونروزم  فقط به خدا پناه بردم.چاره ای ندارم.فقط خودش خبر داره از دلم از زندگیم که پای اون ...

انرژی خودت رو با این افکار هدر نده که حالا منتظر بشینی که تاوان بده 

فقط سعی کن خودتو بالا ببری و موفق تر باشی 

این بهترین انتقامه

2706