2737
2734

دیشب ما رو برد دور بزنه بچه بیقراری میکرد. حالمون خوب بود گفتم بحث نکنیم .تو کوچه خواهرش دید با نامزدش زنگش زد چرا تحویل نمیگیری ما پشت سرت هستیم از ماشین بیا پایین با ما بریم دور بزنیم بدون اینکه به من بگه. واقعا ناراحت شدم .بعد قیافم دید گفت چرا ناراحتی بخاطر مامانته چون مامانم مریضه. خلاصه چیزی نگفتم خواهرش اومد سوار شد و رفتیم یه جا شوهرم وایساد برای شوهرش یه ست لباس خرید🙄 از اون ور بچه بیقراری میکرد این یک ساعت طول داد ما تو ماشین .اعصابم خرد شد حالم خرابه مامانم بخش کرونا بستریه کلی مریضی دیگع هم داره قند فشار ... میخواستم یه دور بزنیم .آخه میگید سیاست سیاست چجوریه آخه من همیشه کنار میام و ساکتم ولی آخه اینهمه توجه شوهرم و اینکه همش‌می خواد خود ش به این خواهرش بچسبونه چیه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

همشون همینن

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

کلا براش همه کاری میکنه زایمان کرده بودم بجای اینکه بیاد پیش من تو اتاق جدا پیش خواهرش میخوابید من التماسش میکددم حال روحیم خوب نیست بیا پیشم میگفت زشته .آخه مامان و خواهرش اومدن پیشم مثلا کمک اونم سه ماه 😐

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی دوبار قهوه ایش کنی میفهمه

من یبار خواهرش مهمونم بود شوهرم کمکم نکرد بعداز مهمونی باهاش قهر کردم کفتم دفعه بعدی تو مهمونی کمکم نکنی منم دست به هیچی نمیزنم از بعداز اون خودش دیگه میاد کمکم

والا مگه ما زنا رو شری گرفته

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
کلا براش همه کاری میکنه زایمان کرده بودم بجای اینکه بیاد پیش من تو اتاق جدا پیش خواهرش میخوابید من ا ...

میرفت پیش خواهرش میخوابید میگفت زشته پیش زنم بخوابم؟   

میخواستی بگی نکنه فکر کردی دیگران فکر میکنن بچه رو لک لکا آوردن  

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
میرفت پیش خواهرش میخوابید میگفت زشته پیش زنم بخوابم؟     میخواستی بگی نکنه فکر کردی دیگر ...

😔 اصلا یادم نمیره 

همشون همینن بعد ازدواج انگار خواهر برادر همدیگر پیدا کردن ،نامزد منم همین آبجیاش دیدنی خودش هلاک میکنه الان از صبح آبجیش خونشون بگو آقا یه زنگ زده فقط صبح یه  پیام داده همون تصمیم گرفتم آخر شب پیام داد جوابش ندم انقدر از دستش کفریم هر وقت اونا پیششن از خودش در میاد

همشون همینن بعد ازدواج انگار خواهر برادر همدیگر پیدا کردن ،نامزد منم همین آبجیاش دیدنی خودش هلاک میک ...

دقیقا خیلی عجیب میشه همش پول به حسابش می ریزه داره پرتوقعش میکنه با اینکه ما با برنامه خرج میکنیم برای سرمایه و پس انداز 

2706