2733
2734
عنوان

غذاساز

197 بازدید | 25 پست

سلام دوستای عزیزم 

من یه غذاساز دارم ازاینا که همراه اب میوه گیری و اسیاب کن و مخلوط کن وایناست یعنی ی چیز مجزا نیست اما خیلی اعصابموخورد کرده وهیچی خوردنمیکنه یا هرچی میریزم توش هی میره اطراف تیغه هاش ومن مجبورم هر ی ثانیه یبار بیارمشون روتیغه هاش و حتی پیازهم خورد نمیکنه نمیدونم چیکارش کنم مشکل ازغذاسازه یا چی میشه بگید😔

شاید تیغه هاش کند شده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی پیاز میریزی خورد نمیکنه ؟ و روی تیغه پیاز نمیمونه درسته ؟

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
2731
2738
بله گلم

غذا ساز من اوایل اینجوری بود از رو تیغه پرت میشد خورد نمیشد شوهرم گفت حجم پیاز کمه باید قشنگ رو تیغه رو بپوشونه بیاد بالا الان عالی شده شاید شما  هم کم میریزی 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
غذا ساز من اوایل اینجوری بود از رو تیغه پرت میشد خورد نمیشد شوهرم گفت حجم پیاز کمه باید قشنگ رو تیغه ...

عزیزم شاید پس حتما امتحانش میکنم امادرکل مامانم حتی نخود میریزه توش قشنگ لهش میکنه اما من نه فک کنم درکل خرابه

2706