2737
2739
عنوان

بياين بريم تو توهم

64 بازدید | 9 پست

اول خودم😁اينقد كه فشار اومده بهم

روياهام👇

خبببب انشالله چن روز ديگه ميرم تو خونه ٢٥٠ متري ٤ خوابه نوسازم 

كارگرم كه دارم مياد هر روز خونه رو جارو ميكشه

شام نهار ميپزه. منم راحت ميام ني ني سايت😁

يه پرستار هم مياد كه دنبال كاراي اين وروجك باشه باهاش بازي كنه پدررررر منوووو درآوررررده

هميشه كثيفه خونه از دستش همه چي بهم ريخته س

منم كه همش در حال ريلكسيشن و يوگا و اينكارام ديگه

وسايل همه جديد خارجي 

جونم براتون بگه ماهي يه بار سفر خارجي

شمام بگين😁😎

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صبح تو خونه خودم از خواب بیدار میشم

تو بالکن صبحانه رو اماده میکنم 

با عشقم صبحانه میخوریم و راهیش میکنم سره کار

برا خودم اهنگ میذارم تو ارامش کتاب میخونم و به هیچی فکر نمیکنم😊

الان عشقمو فقط دارم بقیش برام دعا کنید تا سه ماه دیگه جور بشه😁

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2740
خدايا شكرت😍🙃

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...

خودمو شوهرم و بچمون تنها تو خونه ایم😐👨‍👩‍👦

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...