2737
2739
عنوان

پدرم داره تقاص پس میده

1102 بازدید | 42 پست

از وقتی یادمه بدی کرد .به همه. به خانوادش به ما . زور میگفت همه رو میزد.هیچوقت کار نکرد یه هزاری تو خونه نیاورد مامانمو وحشیانه میزد. اعتیاد داشت‌‌ . از مامانم جدا شد‌ با مامان بزرگم زندگی میکنه بیماری سر داره. الان مامان بزرگم چندروزه رفته شهرستان خونه عموم اون تنهاس امروز فهمیدم تشنج کرده زنگ زده به خاهرم ک پول ندارم مواد غذایی ام ندارم. امروز داشتم فک میکردم اگه خدایی نکرده مادربزرگم بمیره کی میخواد از این نگهداری کنه. همه ازش متنفرن. 

هرچیزی تاوان داره باید فکر تنهاییشم میکرد

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گناه داره نكنين توروخدا باهاش اينجوري كمكش كنين

اون اعتياد داشته و شايد مشكل رواني هم داشته

شما كه مثل اون نيستين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
اینجوری نگو پدرته ‌ هرچیم ک بد باشه پدرته ‌

وقتی با مرد غریبه فرقی نداشته باشه چجور پدریه‌ مثلا؟ صرفا چون بچه پس انداخته؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
گناه داره نكنين توروخدا باهاش اينجوري كمكش كنين اون اعتياد داشته و شايد مشكل رواني هم داشته شما كه ...

دقیقا

اون ی جایی

ی روزی

میفهمه ک اشتباه کرده وشما هستید ک امتحانتون رو خوب پس دادین__

وخدایی که به شدت کافیست_______۱۸ تیر ۹۹
2738

بابای من از مال تو بدتره باور میکنی؟😂😂😂 من بی صبرانه منتظر روزی هستم که بیفته تو جاش و هیچکس نباشه دستش رو بگیره و مجبور بشه از بچه های خواهر و برادرانش کمک بخواد التماس کنه بهشون اونا بیان یکم بهش برسن. یعنی دقیقا همون کاری که با ما کرده. انگار تو یه جهان موازی زندگی میکنه که پدرها همه دیوثن چون اصلا چیزی رو هم قبول نداره و کلللللللا انگار یه جور دیگه هست برداشتش از پدرانگی

هرچیزی تاوان داره باید فکر تنهاییشم میکرد

الان بهت پیام میدم خصوصی ی سوال دارم

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

برو براش غذا درست کن و مواظبش باش پدرته چطور دلت راضی میشی مریض و گرسنه بیفته ی گوشه 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
دقیقا اون ی جایی ی روزی میفهمه ک اشتباه کرده وشما هستید ک امتحانتون رو خوب پس دادین__

درسته🌹

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706