2733
2734
عنوان

شام چی دارید؟ +عکس

1369 بازدید | 71 پست

آقا شوهرم ساعت 11میاد هنو نمیدونم شام چی درست کنم، ظهر رولت مرغ با برنج داشتیم، دیروز کشک و بادمجون و اش، همسرم یکم بدغذاس واسه همین نمیدونم چی درست کنم مثلا کوکو سبزی، اسفناج، اش، سوپ، بادمجون نمیخوره، 

ثواب میکنین یه چند تا غذای جدید و باکالاااس بهم معرفی کنید، مثلا تازه عروسم😬💟

من ماکارونی شکل دار درست کردم😋

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برنج و تن ماهی راحت

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2731

من لوبیا پلو دارم درحال پختن 😁

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2738
2706