2737
2734
عنوان

اقدام بعد سقط

180 بازدید | 18 پست

من ۴ ماه از سقطم میگذره.یه روز از موعدم میگذره

همش فکرای منفی که اگه اینبار هم پوچ بشه یا اگه دوباره سقط بشه میاد به سرم.

خیلی استرس دارم.سقطم بخاطر بارداری پوچ بود.

شما هم از این فکرا میکنید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم تنبلي داري يا شوهرت ضعيفه؟؟

کیست اندومتریوز دارم که دکترم گفت کیستت دلیل پوچ نیس‌

گفت سه ماه بعد اقدام کن.

شوهرمم تا حالا ازمایش نداده.

اولین بارداریم بود کخ پوچ شد

2728
کیست اندومتریوز دارم که دکترم گفت کیستت دلیل پوچ نیس‌ گفت سه ماه بعد اقدام کن. شوهرمم تا حالا ازما ...

اهان

حاملگي پوچ اكثرا تجربه داريم

چون ويتامين بدنمون كمه..

اگ حامله نبودي پريود شدي شرو كن هم خودتو هم شوهرتو تقويت كن

ويتامين ايي سي فوليك اسيد استفاده كن

اهان حاملگي پوچ اكثرا تجربه داريم چون ويتامين بدنمون كمه.. اگ حامله نبودي پريود شدي شرو كن هم خود ...

مرسی.قبل اون بارداریم اینکارارو کردم.چون با برنامه ریزی باردار شدم.البته کمبود اهن داشتم

من دو تا سقط داشتم هردو ۸ هفته حالم خیلی بد بود افسردگی گرفته بودم همش گریه میکردم.۴۰ روز بعد از سقط دوم دوباره حامله شدم میترسیدم بازم سقط بشه تا ۱۱ هفته دکتر نرفتم بعد با ترس و لرز رفتم سونو گفت ۱۱ هفته و چند روزته خیلی خوشحال شدم

خدا جون مواظب عشقام باش(شوهرم  پسرام  خونوادم)
2738
من دو تا سقط داشتم هردو ۸ هفته حالم خیلی بد بود افسردگی گرفته بودم همش گریه میکردم.۴۰ روز بعد از سقط ...

خدارو شکر.منم مثل شما هستم.

حتی بی بی چک نخریدم.خیلی استرس دارم.

خدا کنه اگه باردار شدم سقط نشه.خیلی بد و تلخه

خدارو شکر.منم مثل شما هستم. حتی بی بی چک نخریدم.خیلی استرس دارم. خدا کنه اگه باردار شدم سقط نشه.خی ...

انشالله به حق علی اصغر رباب،به حق محسن حضرت زهرا بارداری.انشالله ایندفه سالم بیاد بغلت زیر سایه پدر مادر بزرگ بشه

خدا جون مواظب عشقام باش(شوهرم  پسرام  خونوادم)
2706