2737
2734

بچه ها من میخواستم برم رشته تربیت بدنی توی دانشگاه دولتی اما شنیدم آزمون عملی داره چیکار کنم؟من برای تربیت بدنی خونده بودم فکر نمیکنم چیزی قبول بشم به جز تربیت بدنی رشتمم انسانیه منطقه ۲ در حد چهل هزار خوندم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره ازمون داشت من رفتم ولی خیلی سخت نمیگیرن بیشتر رتبه مهمه

در حد چند؟من احتمالا ۴۰ هزار یا ۳۰ هزار بیارم پیشه هر چی راجب تربیت بدنی میدونی بگی به خدا شیش روز دیگه کنکور دارم دارم دیوونه میشم لطفا

2738
در حد چند؟من احتمالا ۴۰ هزار یا ۳۰ هزار بیارم پیشه هر چی راجب تربیت بدنی میدونی بگی به خدا شیش روز د ...

والا زیاد نمی دونم فقط واسه ازمون عملی برو تو نت سرچ کن یه سری فیلما هست که همونایی که ازت ازمون میگیرن توش هست همونارو تمرین کن واسه ما بعد کنکور بود ببین زمان ازمونش کیه رتبه انسانی رو نمی دونم واقعا من تجربی بودم حدود ۱۸ هزار منطقه ۳ شدم ولی فرهنگیان تربیت بدنی نیاوردم ولی دانشگاه دولتی اگه میزدم صددرصد میاوردم نگران نباش تلاشتو کن ایشالله میاری ازمون عملی زیاد سخت نیس

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم