2733
2734
عنوان

باردار نشدن بعد از یه سال

368 بازدید | 19 پست
سلام خانوما من تیر پارسال واسه بارداری اقدام کردم نه خودم نه همسرم مشکل نداریم ولی هنوز باردار نشدم به نظرتون عکس رنگی بندازم خیلی نگرانم
خداوندا تو را به خلوت خودت قسم مرا از این خلوت تنهایی رهایی ده و با ورود فرشته ای شادم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید خانوما به کار واسم پیش اومد خیلی ممنون از همتون پس برم عکس رنگی? شوهرم آزمایش اسپرم داده مشکلی نداره خودم هم چند دوره کلوین و لتروزول خوردم و آمپول hcj زدم ولی نتیجه نداد نمیدونم چیکار کنم به دکتر بهم معرفی کردن ولی میگن هزینه های درمانش زیاده بنظرت ون این ماه برم پیشش یا اول عکس رنگی بندازم بعد ببرم ببین?
خداوندا تو را به خلوت خودت قسم مرا از این خلوت تنهایی رهایی ده و با ورود فرشته ای شادم کن

کجا برم واسه عکس رنگی ?کرج یا تهران جای خوبی بدین که هزینش مناسب باشه بدم

راستی نزدیک به یه سالم میشه که عفونتم خوب نمیشه دارو میخورم پماد استفاده میکنم به چند روز خوبم دوباره بعد پری که اقدام میکنیم خارش شروع میشه همسرم هم دارو خورده ولی اصلا کامل خوب نمیشم

2706