2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
2731
2738

شوهر من فوق العاده مظلومه اصلا نميتونه از حقش دفاع كنه خيلي به مامان باش خدمات داد خيلييييي حالا سر يه موضوع مسخره كه به اين ساعت عزيز حق صد در صد با شوهرم بود مادر شوهرم باهامون قهر كرده، اونوقت هر روز اينيستا استوري عكس كليپ ميزاره كه مثلا يكيش يه كليپ بود كه زنه ميگفت( يه مادر بود تو كليپ) كم خدمت كردم به بچهام حيف كه نجيبم وگرنه آه ميكشيدم و از اين حرفايا هي ميگه هرچي خوبي كرديم اين شدو وووو ....، شوهر منم تا مرض دور از جونش سكته رفته هي حرص ميخوره ميگه مگه من چيكار كردم. به نظرتون من با خواهرشوهرم حرف بزنم؟ من چيكار كنم؟ شوهرم هر شب با اعصاب خورد ميخوابه آخر يه چيزيش ميشه ميگم برو حرف بزن نميره خودش

2706