2737
2734

خانوماماباهم هیچ مشکلی نداشتیم میخواست بره سرکارشام داشتیم میخوردیم گفت فرداناهارابگوشت درست کنم گفت نه بادوستام صبح میخوام کله پاچه بخوریم بعدگفتم ای کلک بازپس برای منم بیارویکم باهاش شوخی کردم بعدگفتم اوناجابهداشتی یانه ورداشت باتشرگفت به توربطی نداره این چیزاش میخوای برات بیارم نمیخوای به توربطی نداره منم قهر کردمباهاش الانم باماشینش رفت سرکارشبکاره ولی دلم خیلی شکست 

عشقم پسرم ودخترنازم 

چرا؟🥺

از قبل کینه ای به دل گرفته بود ازت؟ انگار از چیزی شاکیه؟

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

مردا همینجوری احمق و جو گیرن 

شوهر نفهم منم الان یه دعوای نا حقی با من کرد دلم میخواد خفش کنم خوبه خوبه وقتی بد میشه دیگه فلک جلودارش نیست 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2706