2737
2739
عنوان

ازدواج خواهر کوچکتر

| مشاهده متن کامل بحث + 1311 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر وسطی زودتر از اولی ازدواج کرد بعدش اولی نامزد کرد جدا شد بعد من ازدواج کردم بعد وسطی جدا شد بع ...

واای عجب پیچ در پیچی بوده. راستش من درست متوجه نشدم اینقدر تو هم تو هم بود 😂😂😂😂

آره عزیزم ,سه تا بود  کمِ واقعا?? قبلشم خواستگارام در حد سالی یکی دو تا بود

آره خیلی کمه. پس زیاده؟؟؟ ینی هر 4 ماهی یکی. خب کمه دیگه... ولی خب به تعداد خواستگار نیست. مهم ازدواج موفق و خوشبختیه. 

2731
واای عجب پیچ در پیچی بوده. راستش من درست متوجه نشدم اینقدر تو هم تو هم بود 😂😂😂😂

اره واقعا😅 کلا از وقتی من ازدواج کردم ( از همه کوچیکترم ) دوتا خواهرام هر کدوم طلاق گرفتن و دوباره ازدواج کردن 

شهر ما کوچیکه ولی توی اشناهامون خیلی مورد بوده که دختر کوچیکتر ازدواج کرده ولی دیگه برای دختر بزرگتر ...

خب همین. حذس زدم شهر کوچیک باشین. آخه شهر و فزهنگ هم خیلی تاثیر داره توی بد بودن یا نبودن این قضیه... کاش اسم شهرتون رو می گفتین. آشناهاتون هم اهل شهر خودتون نیستن مگه؟ 

اره واقعا😅 کلا از وقتی من ازدواج کردم ( از همه کوچیکترم ) دوتا خواهرام هر کدوم طلاق گرفتن و دوباره ...

وای چه جالب!الان بهتر متوجه شدم چی می گی 😅 حالا  کدوم شهرین اینقدر ازدواج و طلاق و ازدواج  مجدد راحته و رسم و رسومای قدیمی نیست؟ 

2740
آره خیلی کمه. پس زیاده؟؟؟ ینی هر 4 ماهی یکی. خب کمه دیگه... ولی خب به تعداد خواستگار نیست. مهم ازدوا ...

از نظر خودم خوب بود ,چون برا تحصیل دور از خونه بودم و کلا تو جمع فامیل نبودم 

روابط اجتماعی خیلی زیادیم نداشتم 

هر جا خودمو نشون میدادم بعدش ی خواستگار میومد  

من خیلی دیدم خواهر بزرگتر موقعیتش هم بهتر شده من خودم خواهرکوچیکم خواستگار زیاد داشت رد می کرد دعوا ...

واو امیدوارم خوشبخت بشه من خودم بزرگترم اما خوب احتمالش زیاده، کوچیکه زودتر ازدواج کنه و میترسم که روی من، تاثیر بذاره، هر چند که مامانم اصلا واسش مهم نیست این مسئله 😔😔

یه روزی میام اینجا مینویسم که به هدفم رسیدم خدایا شکرت 😍

من یه دوست دارم همیشه میگه خواهر بزرگم دیرتر از دوتای کوچیکتر از خودش ازدواج کرد همش سرکوفت که. میمونی میترشیا(لبته ببخشید میگه ترشیده)  اما نه تنها نموند که از همشون خوشبختره 

یه روزی میام اینجا مینویسم که به هدفم رسیدم خدایا شکرت 😍
2706