2733
2739

خودمو با همه مقایسه میکنم دیوونه شدم 

اونموقع ک عقد نکردیکهمه دغدقم این بود بعد ۵سال ب هم برسیم ولی الان که بهم رسیدیم تو این اوضاع اقتصادی نه بیرون میریم نه چیزی میتونیم بخریم نه تکلیف خونه و عروسیمون روشنه نه طلای انچنانی

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

من دیوونه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اولش ک مقایسه شوهر و شغل شوهر تو ذهن اوم شرو میشه بعد چی خدید عیدی چرا دوستم بیشتر خرید بعد چرا خانواده اش بهم اینو دادن و...کلا مقایسه ادمو از پا میندازه ولی خو بعضی وقتا اجتناب ناپذیره.واقعا بعضی وقتا تو کار خدا میمونم با همین مقایسه خودم با دخترای فامیل ....اما مشکلمون اینه خوبیای خودمون به چشممون نمیاد همون موقع .این حتی الان ک بچه دارم هم عدابم میده چرا بچه فلانی ساکته مال من شلوغ چرا بچم لاغره بچه فلانی غولیه ....کلا ادم سرش تو زندگی خودش باشه.از داشته هاش لذت ببره

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
الان طلاهام نزدیک ۷۰میلیون میکنن ولی ب چشمم نمیان هیچ چیز خودم ب چشمم نمیاد افسرگی گزفتم 

الان من خودمو باهات مقایسخ کردم .حسودسم شد من هیچی ندارم  

میدونم ک نباید ااینکارو بکنم خودمم نازاحتم

عزیزم الان همه تو شرایط تو هستن حالا سختیش یکم کمتر یا بیشتر الان همه دغدغه دارن...

روزایی ک میتونی ازشون لذت ببری و با این فکرا خراب نکن

یادت باشه دیگه هیچ موقع به این سن و به این لحظه ها برنمیگردی

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕

عزیزم همه مون این مدلی هستیم چون دختریم حساسیم ولی بعد یه مدت عادی میشه الان من تو 1سال ازدواجم همسرم  فقط یه حلقه خریده تامام .هیچ چی نخریده هیچ چی ها دیگه چیکار کنم انتخاب خودم بوده اخلاقش که خوبه همین برام کافیه

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫
2706