2737
2734
عنوان

اعصابم خرده 😤

121 بازدید | 7 پست

امروز رفتم نون لواش بخرم اينجورى بود كه دونفر جا داشت بقيه بيرون واميستادن بعد ما ميرفتيم اونا ميومدن تو،يه سبد هم گذاشته بود روى ميز كه كسايى كه پول ميدن پولا رو بريزن توش،من و يه پسره داشتيم نونامونو كنار ميذاشتيمو ميشمرديم اول يه اقاى پير اومد بين ما واستاد ماسك هم زده بود با نونواهه بالاسر نونا شروع كرد به حرف زدن نه فاصله اجتماعى رو رعايت كرد و نه به اينكه من خوشم نمياد بالاى نون كسى حرف بزنه مگه ماسك چقدر جلوى ذرات دهانو ميگيره بعد اين اقا پيره رفت يه خانوم پيره اومد اونم ماسك زده بود كه پسر كنارى من بهش تذكر داد گفت خانم بذاريد ما بريم بعد بياين تو  اصلا اعتنا  نكرد اومد تو و به نونواهه گفت ...

نون صلواتى دارى گفت ندارم اينم گفت من هميشه ميام اينجا بهم ميدن و راهمم دورهو بى سرپرستمو و همه اين مكالمه هم بالا سر نونا پسره گفت من ده تومن ميدم منم از شدت عصبانيت كارد ميزدى خونم نميومد ولى چون هم پير بود و هم گرفتار خويشتندارى كردمو و هى با خودم تو ذهنم حرف ميزدم چون من در اين موارد اعتراض مى كنم ولى بابت اين نكردم الان خيلى ناراحتم ميگم نكنه فاصله رعايت نكرد و اون همه هم حرف زد يوقت گرفته باشم حالا نونا رو مامانمو قسم دادم هربار موقع مصرف گرم كنه اب نمك هم قرقره كردم اعصابم خيلى خرده چرا ملاحظه نمى كنن اخه چقدر همه بايد بگن.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740