2737
2739
عنوان

بیاین ببینین چه کردم+عکس

242 بازدید | 11 پست

این لباسمو میخواستم بندازم بیرون گفتم اول اون کار تازه ای که یاد گرفتم روش پیاده کنم ببینم نتیجه چی میشه شما هم بیاین ببینین

من یه خانومم از روی اسم کاربریم فکر میکنن  آقا هستم عاشق دختر موفرفریه کارتون شجاع هستم واسه همین اسمم شد شجاع😊

بذار

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
خوبه ها ولی معلومه وایتکسیه😂

دیگه دفعه اولم بود شما ببخش😂

من یه خانومم از روی اسم کاربریم فکر میکنن  آقا هستم عاشق دختر موفرفریه کارتون شجاع هستم واسه همین اسمم شد شجاع😊
دیگه دفعه اولم بود شما ببخش😂

نه بحث اون نیست خوب شده ولی  کلا مشخص میشه این روشا تو عکس قشنگه تو مهمونی جایی بنظر من نمی شه پوشید مشخصه وایتکسه

حلالم کنید و خدانگهدار   
نه بحث اون نیست خوب شده ولی  کلا مشخص میشه این روشا تو عکس قشنگه تو مهمونی جایی بنظر من نمی شه ...

واسه مهمونی که نه همینجوری واسه دل خودم