2737
2734
عنوان

لطفاهمگی بریزین تو عمل بینی

341 بازدید | 14 پست

بچه ها من دوست دارم بینیمو عمل کنم 

ولی میگن گناه داره دست بردن به کار خداست

ینی گناهه ففط از اینش که گناهه میترسم چیکارکنم

🌹🌸🌻🌺🌹🌺🌻🌸🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ ربطی نداره ..خدا زیبایی دوس داره اگه احتیاج به عمل داره عمل کن

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2728
هیچ ربطی نداره ..خدا زیبایی دوس داره اگه احتیاج به عمل داره عمل کن

اخه بینیم مشکل نداره به صورتم میاد فقط دوست دارم یکم جمو جور تر باشه از اینم میترسم بد شه فانتزی اینا دوست ندارم فقط بینی خودم باشه یکم جمو جور تر

🌹🌸🌻🌺🌹🌺🌻🌸🌹
اخه بینیم مشکل نداره به صورتم میاد فقط دوست دارم یکم جمو جور تر باشه از اینم میترسم بد شه فانتزی این ...

پس عمل نکن الکی ور نرو با بینیت

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2740
به صورتم میاد ولی یکم بزرگه میخوام جمو جورترشه فقط

برو طبیعی عمل کن...اما دست نزنی بهتره

منم طبیعی میخوام نیاز به عمل داره ولی چون به صورتم میاد میترسم فقط خراب شه

نکن دختر ...عمل نکن

چندوقته خیلی رفته تو مخم تازه مخ شوهرم زدم😂 یبار میگه باشه یبار میگه ن چون تو خانوادش عمل بینی جرم ...

عمل نکن فکرشم نکن

2706