2737
2734
عنوان

دوست دارم برم مسافرت

643 بازدید | 27 پست

واقعا موندم چکار کنم کرونا که حالا حالا ها نشون داده تموم نمیشه از فشار کار و خستگی هم پوسیدیم نمیدونم واقعا مشکلی پیش میاد با رعایت موارد بهداشتی بریم کیش؟یک هتل عالی و درجه یک؟وقتی خودشون دارن کنکور و مراسم محرم و ....رو با به قول خودشون رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار میکنن مسافرت واقعا خطرناک تر از ایناست؟پاییز هم که میگن با شدت بیشتری دوباره میادکرونا 

منم دوس دارم برم مسافرت و خونه بابام. خونه پدرشوهرم. اما خب میترسم،و همچنان نمیرم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

منم دلم واقعن مسافرت میخواد پوسیدم دیگه😭

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوس دارم برم مسافرت و خونه بابام. خونه پدرشوهرم. اما خب میترسم،و همچنان نمیرم

من به هر حال سر کار میرم و خرید خونه و کارای روزمره هم‌که ادم مجبوره یعنی فقط مسافرت خطرناکه این وسط؟

2731
من به هر حال سر کار میرم و خرید خونه و کارای روزمره هم‌که ادم مجبوره یعنی فقط مسافرت خطرناکه این وسط ...

مسافرت با خرید و سرکار رفتن قابل مقایسه نیستا. 😑

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
مسافرت با خرید و سرکار رفتن قابل مقایسه نیستا. 😑

چرا فکر میکنی مسافرت رفتن خطرناک تره؟محیط کار من دادگاه و اجرای احکام و جاهای شلوغ و پر خطره و یک روز هم حاضر نشدن تعطیلمون کنن ،ما از بعد تعطیلات عید بکوب سر کار برگشتیم به نظر خودم که محیط خلوت و اروم کیش خیلی کم خطر تر از سر کارمه

چرا فکر میکنی مسافرت رفتن خطرناک تره؟محیط کار من دادگاه و اجرای احکام و جاهای شلوغ و پر خطره و یک رو ...

چرا؟ 

شما قطعا با کلی ادم چند ساعت توو ی محیط کاملا بسته نیستی هستی!؟ ؟ کیش رو قطعا با هواپیما باید رفت. ک میشه ساعتی کنار بقیه توو محیط کاملا بسته

قطارم ک سرویس و.... 

بلاخره ادم مسافرت میره ک بره تفریحاتش دیگه، ساحل و شهربازی و پارک ک خطرشون با میز محل کار یکی نیست اصلا. دیگه توو مسافرت ی سرویس میری جایی ک نمیری!؟ 

کیش؟تو این گرما

دقیقا فصل کیش الان نیست اصلا

2706