2733
2734

بچها من یه بچه سه ساله دارم

همیشه میخاستم طلاق بگیرم از بس مادرم میگف وقتی طلاق گرفتی باید فلان کنی چنان کنی سنگین باشی بعدشم زود عروس شی میگفتم بدتر میشه زندگیم میفتم تو زندان انگار

حالا از شوهرم دیگه بریدم 

شوهرم دوسه هفتس میره یه جایی یه کار 24 ساعته فقط 2 ساعت میاد خونه طرف صبح

ب مادرم نگفتم دوسه هغتس تنها با بچم توی خونم خوابیدم شبها درارو قغل کردم و خوابیدم

حالا امروز مادرم فهمیده بهش گفتم دیدی نترسیدم دیدی طوریم نشد تنها بودم بعد از طلاقم میخام تنها باشم

ک زده ب گریه و داد و بیداد ک تو ابروی مارو میبری پشت سرت حرف درست میشه تنهاباشی میان سراغت ادمای مزاحم میان توی خونت و... 

بچها خونه بابام کوچیک و یه خوابس یه اتاق 3 در 4 داره فقط ک داداشمم اونجاست من بخام بعد طلاق برم پیششون خیلی سختمه بچم اصلا جا نداره واسه هیچی

خوشمم نمیاد یکی شبها بیاد کنارم بخوابه مثلا داداشن بیاد بعد صب ساعت 6 بخاد پاشه بره سرکار منم بیدار شم بچم بدخاب شه اصلا دوس دارم مستقل باشم

مادرم وقتی توی خونشم بودم خیلی اذیتم میکرد میگف  حق نداری موهای جلو سرتو کوتاه کنی این ینی ک شوهرمیخای

فرم مدرسه مون مقنعه کرم بود میگف باید چادرتو جوری بپوشی ک مقنعت اصلا مشخص نشه چ رنگیه

توی ابتدایی یه مانتو هایی برام میخرید انقدددد گشاد بودن ک الانم برام گشادن همه مسخرم میکردن ب مادرم میگغتم این گشاده نیگف میخای کو. نتو نشون بدی مانتو تنگ میخای؟ 

الانم از صبی گریه راه انداخته میگه من شده میام تو کوچتون میخابم تو تنها نباشی شبامن دارن سکته میکنم من دق میکنم تحمل ندارم باید هرچی گفتم بگی چشم

😐 

انقد اعصابمو خرد کرده حالم داره بد  میشه فشارم زده بالا😢

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
با این اوصاف اسم شوهرت بالا سرت باشه و زندگی کنی بهتر از خونه مامانت روانی میکنه آدم و

شوهرمم روانیم کرده ب مادرم گفتم خودمو میکشم ک از شرم راحت شی ابروتو نبرم خودمم راحت شم ازین زندگی 

چند مدت تنها باشی عادت میکنن حتما مستقل باش و البته سر کار هم برو

شاغلم ماشین دارم خونه هم از شوهرم بگیرم میتونم مستقل و راحت با بچم زندگی کنم اگه مادرم بذاره

سلام عزیز دلم درباره جدایی چیزی از همسرت نمی‌دونم که بگم کارت درسته یا نه حتما خیلی اذیتی 

اما درباره جدا زندگی کردن بعد از طلاق ب نظرم بهترین تصمیمه چون وقتی از خونوادت جدا میشی دیگه باهاشون فرق داری و عادت هات با اونا فرق داره از اون گذشته تو و بچت یک خانواده ایید ب کس دیگه ایی نیاز ندارید 

مهم شغل و درآمده 

اونها هم الان اذیت میکنن بعدا عادت میکنن چاره ایی ندارن،دنبال آرامش خودت باش 

میشه که بشه؟؟؟
2706