2733
2734
عنوان

غیرت به شوهر

552 بازدید | 35 پست

دختر عمه ی شوهرم رشتش نزدیک به شوهرمه،ماهی یه بار واتسپ پیام میده شوهرم سوال می پرسه..

الان دو سه روزه دوباره پشت سر هم پیام میده شوهرم سوال درسی می پرسه...یه بار شوهرم گفت پیام داده اما دیگه نگفت...یکم اعصابم خرده...شما بودید چی کار می کردید؟

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.

حساس نشو تموم میشه

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی الکی حساسی مگه میخواد بخوره شوهرتو

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2728
به شوهرم میگفتم خوشم نمیاد گوش نمیکرد به دختره تذکر میدادم گوش نمیکرد به بزرگترا میگفتم 

آخه شوهرم باید چی کار کنه ؟!

2738

منم به شدت غیرتیم😁

ولی خب این مورد اشکال نداره دیگه سوال درسیه

بهش میگفتم بلاکش کنه خوشم نمیاد بهت پی ام میده

فامیلشه،صمیمی هستند...دو روز دیگه باید رو در رو بشیم

جوابشو نده چون زنش داره حساس میشه به دختره هم بگه خانمم خوشش نمیاد با یکی دیگه زیادی صحبت کنم 

شوهر من عمرا بگه...شوخی شوخی به مادرش بگم؟ 

فامیلشه،صمیمی هستند...دو روز دیگه باید رو در رو بشیم

مگه چیزی غیر از پرسیدن سوال درسیه؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706