2737
2734
۶۲ هستی؟؟😃 آخ جون😍🤩 داشتم نا امید میشدم😅

آره 

فقط ما ها این کارتون رو دیدم 

بچه‌های جدید تر اصلا نمیدونن چی هست 😄😍

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دستتون درد نکنه  جایزتونم برا همتون نفری دو تا صلوات میفرستم به نیت حاجت رواییتون🤩🤩🤩🤩🤩

آخی مرسی 

بچه های هم سن ما مشخص شدن 😍😉

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2738
آره  فقط ما ها این کارتون رو دیدم  بچه‌های جدید تر اصلا نمیدونن چی هست 😄😍

چقدر خوب😃😍❤❤

منم خیلی محو یادم بود

چند سال پیش دنبالش گشتم پیداش کردم

کارتونای زمان ما خیلی شیرین بود

یادش بخیر

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
من شیرازیم ولی لهجتونو آشناییت دارم حدس زدم اونجایی باشی😁

مو فدایه تو 😘دوتا از دوستام شیرازین ماهههن مااااه

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

خوشم میاد دوست دارین سرکار برین یه سيوال مهم ازتون می پرسن جواب نمیدین

کافیه یه بحث مسخره باشه تو رقابت حول ولامیوفتین زودتر کامنت بزارید

همه هم تو این سایت مادرن جوانان ایندهرو تربیت میکنن

بقیه هم که خودشون جوان و نوجوان امروزند

معلوم که هیچ وقت به هیچ جا نمی رسیم با این جماعت

خوشم میاد دوست دارین سرکار برین یه سيوال مهم ازتون می پرسن جواب نمیدین کافیه یه بحث مسخره باشه تو ر ...

حالا واسه یه نوستالژی این همه تحقیر کردی ما رو ؟!

دستتون درد نکنه  جایزتونم برا همتون نفری دو تا صلوات میفرستم به نیت حاجت رواییتون🤩🤩🤩🤩🤩

مو ده تا موخوام دوتا کمه زدم گوگل تا اسمش بیاد بالا 😒

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2706