2733
2739
عنوان

بیایید بهتون بگم چجوری نت بخرید که سرتون کلاه نره

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روش جالبیه ولی من از خط ایرانسل ام استفاده میکنم این کاری ک میگی برا کسی خوبه ک خط ایرانسلش زنگ خو ...

خوب برای منم خط کاری 

ولی ۳ تا شماره هامو دارن 

این خاموش باشه به اونیکه زنگ میزنن 

گوشیم دو سیمکارته 

همراه اولم همیشه تو گوشیم هست 

به اون بیشتر زنگ میزنن

2728

همراه اول من مخصوص خانواده اس

ایرانسل مخصوص دوستان و غیره

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
باورت میشه نفهمیدم چی گفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟ 😐😐😐😐😐😐

و من هم😑😑😑😑😑😑

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
وای عزیزم چقدر سر یه قرون دوزار خودتو اذیت میکنی یه بسته درست حسابی بخر ،فول تایم اسفاده کنی خب

چرا یک قرون دوهزار 

الان یه نت ایرانسل دو گیگ شده ۱۴ تومن 

دو روزه هم تموم میشه 

این همه زحمت میکشم کار میکنم

بدم تو حلق ایرانسل 

حیف پولم نیست

دردسر نداره 

خیلی راحته  

2738
چرا یک قرون دوهزار  الان یه نت ایرانسل دو گیگ شده ۱۴ تومن  دو روزه هم تموم میشه  ا ...

نمیدونم شاید...

من حوصله‌م نمیکشه😅

یه بسته ۷۰ گیگ همراه اول میخرم ۱۷۳تومن

دوماهه هم تموم میشه

منم این کارهارو میکنم ۶تا۱۲یه ده گیگ میگیرم ۸تومن  برای معمولا دانلود و ویدیو کات که خیلی نت میبرن بعد در طول روز هم یه ۳/۵گیگ میزنم ۱۱۵۰۰ 

شب هم ۲تا۷صبح خیلی پیش نهاد های خوبی داره ولی چون همش اون ساعت ها خوابم نمی زنم

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
وای عزیزم چقدر سر یه قرون دوزار خودتو اذیت میکنی یه بسته درست حسابی بخر ،فول تایم اسفاده کنی خب

من شبا بیدارم کلا  از نت شبانه ام یکسره انلاین فیلم و اینستا نگه میکنم و فیلم دانلود میکنم 

اخرش نگاه میکنم ببینم چقدر مصرف کردم میبین یه گیگم مصرف نشده 

حالا با نت عادی ۵ دقیقه بیای اینستا ۵۰۰ مگ کم میشه