2733
2739

مارک میهن بود پروسس پنیر پیتزا اه طعم اب پنیر غلیظظظظظظظظ میداد حالم بد شد ا؟لین بار بود میگرفتم فک نکنم دیگه شوهری بذاره بازم پنیر پیتزا بخرم اه غذا ریختم دور نتونستیم بخوریم 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

تروخدا گزارش بزنید براتون صلوات میفرستم 

مرسی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4860485/داشتمب-این-فک-میکردم-چرا-من-ی-دونه-دوست-صمیمی-ندارم

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

پنیر پیتزا مطهر کاله یا شیرآوران بخر. خیلی خوبن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

غذات چی بود

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
پنیر پیتزا مطهر کاله یا شیرآوران بخر. خیلی خوبن

همین طعم میدن ؟ طعم پنیر میدن ؟ 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
2738
خب چرا نزاره یه برند دیگه بخر ،

برندا دیگه این طعم نمیدن ؟ 

من چند وقته مارک دگا میخرم

عالیه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
همین طعم میدن ؟ طعم پنیر میدن ؟ 

من میهن پنیر پیتزاشو نخوردم. ولی اونایی که گفتم خوش طعمن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
سمبوسه  با مرغ

وای حیف شد خیلی سمبوسه دوس دارم الان چی خوردید؟

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
تروخدا گزارش بزنید براتون صلوات میفرستم  مرسی https://www.ninisite.com/discussion/topic/48 ...

زدم

وای حیف شد خیلی سمبوسه دوس دارم الان چی خوردید؟

نون ماس 

2706