2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشقم ترکیبی از هردوشه..یعنی برای من مهربونه ولی بقیه ببیننش میگن چجوری با این شمر سپری میکنی😅

کاربری دوممه😁میشه دوتا صلوات بفرسین یکی به روح شهید مدافع حرم جواد محمدی تقدیم کنین یکی هم برای حاجت روا شدنم💗🙏   چادری شدن من قصه ی نابـی دارد...او قسم داده مرا حافظ خونش باشم"رفیق آسمانی/شهید مدافع حرم جواد محمدی"من٩٩/٨/١۵ به مراد دلم میرسم و میام درموردش تاپیک میزنم اینو مطمعنم🌞♥🌊راسی دوستای کتابخونم یه سر به پیچBaran_e_keradبزنین..بهترین کتابا با بهترین کیفیت۵٠درصد تخفیف داره📚 😌🌸
2728

من پسری که  از لحاظ اخلاقی خیلی ساده باشه نمیپسندم.

مدام بگه دوستت دارم عاشقتم حالمو بهم میزنه.

پسر باید تخس باشه.

ندونی تو سرش چی میگذره، ب وقتش محبت کنه به وقتش خشک وجدی باشه ازش حساب ببری...

2738

انسانها دنبال آدم مهربون نیستن .مهربون بشی باشون هوا برشون میداره که بهشون نیاز داری. بعد پس میزننت.

اکثریت همیننن

انت نار و انا شمعه/ وادری ماطفیک دمعه/خاف تحرگنی حبیبی وننتهی بلایصوت😔

مهربون ... ولی در کنار این مهربونی باید غرور  داشته باشه که وقتی مهربونی میکنه بیشتر جذاب و دوست داشتنی بشه

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  
من پسری که  از لحاظ اخلاقی خیلی ساده باشه نمیپسندم. مدام بگه دوستت دارم عاشقتم حالمو بهم میزنه ...

آره دقیقا منم اینجوری می‌پسندم

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم