2737
2739
عنوان

دارم روانی میشم

274 بازدید | 18 پست

وای من ی باداری خیلی سخت که از اولش با امپول گذشت بعدم زایمان مشکلات بچه ام که مجبور به رژیم غذایی خیلی سخت شدم الان دندونمو دیدم حتی ی دونه سالم محض رضای خدا ندارم چیکار کنم بخدا جوری که راضی به این دندون مصنوعی جدیدا شدم اینم بگم بدترین سال عمرم بوده فقط جنگ و دعوا

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهییی درکت میکنم

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
همه همینن عزیزم منم نصف دندونام تو بارداری خالی شد رفتم پرشون کردم

کاش خالی شده بودن حتی این جلوییام داغون مثل معتادا خیلی افتضاحن 

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
2738
الان یک سال

بچه بزرگتر بشه ازلحاظ روحی بهتر میشی دندونات هم دیگه بالاخره باید درستشون کنی ....بچه که بزرگتر بشه جنگ ودعوا هم کمتر میشه میگذره 

امیدوارم به هر آنچه تو دلت هست برسی...منم همینطور بیا برای جفتمون صلوات بفرست😍

به نظرتون کلا بکشم مصنوعی از این با پیچ و اینا فرو میکنن تو لثه بکنم

بچه بزرگتر بشه ازلحاظ روحی بهتر میشی دندونات هم دیگه بالاخره باید درستشون کنی ....بچه که بزرگتر بشه ...

چی بگم روز به روز بدتر میشه

به نظرتون کلا بکشم مصنوعی از این با پیچ و اینا فرو میکنن تو لثه بکنم

ایمپلنت دونه ای حدود ۵ میلیون درمیاد ، از پس هزینش برمیای ؟ 

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
ایمپلنت دونه ای حدود ۵ میلیون درمیاد ، از پس هزینش برمیای ؟ 

نه اصلا خیلی زیاده

چی بگم روز به روز بدتر میشه

پسرمنم یک سالشه شوهرمم که عرق خور دیشب رفته عرق خورده اومده چرتوپرت میگه تادم صب نزاشت بخوابم الان هم ازناراحتی خوابم نمیبره نه پای رفتن دارم نه دل موندن طاقتمم تموم شده دلم برا پسرم میسوزه حس میکنم همش شیر ناراحتی میخوره

امیدوارم به هر آنچه تو دلت هست برسی...منم همینطور بیا برای جفتمون صلوات بفرست😍
نه اصلا خیلی زیاده

پس بهتره همین دندوناتو هر وقت پول دستت اومد یکی یکی ترمیم و رو کش کنی 

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2706