2737
2734
عنوان

من جرا این بچه از یادم نمیره آخه😢😢😢😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 57 پست
چرا مادرش چیکار کرده بود مگ؟؟؟ مگر بنیتا همونی نبود ک از گشنگی ۴روز تو ماشین بود و فوت کرد؟

عزیز بنیتارو نمیگم اون ک مادرش بیجاره مقصر نبود

اهورارو میگم‌همون ک مامانش میذاشتتش پیش دوس پسرش

این دوس پسره جلو مادره اهورارو کتک میزده یا با سیگار دستشو میسوزونده مادر ج ن د شم هیجی نمیگفته

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤

اهورا الان جاش خوبه راحت شد از دست مادر لجنش واون مردک حیوون.مامانم می دید گریه میکنم همش میگفت اون یه فرشته س جاش خوبه با گریه تو چیزی دوانمیشه.اما من باز دلمدخون میشه بیادش

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز بنیتارو نمیگم اون ک مادرش بیجاره مقصر نبود اهورارو میگم‌همون ک مامانش میذاشتتش پیش دوس پسرش ا ...

از خدا میخام مادراهورا به بدترین وضع از دنیا بره

2728
من الانم یادم میفته اهوراااا.خیس عرق میشم احساس خفگی بهم دست میده

ببینداگه اینقد بهت فشار میاد همش وقتی یادشرمیفتی صلوات بفرست وخودتو مشغول کن.اون فرشته راحت شد جاش خوبه.مراقب بچه ت باش بهت احتیاج داره

حرفی که میزنم خیلی تلخه خیلی وقتا با خودم فکر میکنم چقدر خوبه که دیگه نیستن این فرشته های کوچولو الان تو بهشتن یه جای زیبا و امن ، ولی اگر بودن الان باید تمام عمر با این کابوس زندگی میکردن ، معمولا این طور بچه ها آینده یکی میشن مثل همون تجاوزگر برای انتقام از دنیا، پس عملا نه کودکی خوبی داشتن و نه بزرگسالی خوبی

چن وقت پیش تو‌شهرمون ی مادر بچه نه ماهشو گذاشت تو ماشین رفت بازار میوه بخره بچه رو دزدیدن...یعنی توب ...

خاک تو سر همچین مادرای احمقی

حرفی که میزنم خیلی تلخه خیلی وقتا با خودم فکر میکنم چقدر خوبه که دیگه نیستن این فرشته های کوچولو الا ...

اگه بود سرنوشت خوبی نداشت .هرروز زجرکش میشد.راحت شد طفل معصوم.خدا مادرشو لعنت کنه

2740
اونک ۸ ماهش بوده و بهش تجاوز نشد ک از گشنگی و تشنگی فوت کرد

اون بنیتا بود اونی که اسی میگه اسمش اهورا بود

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏
اون بنیتا بود اونی که اسی میگه اسمش اهورا بود

ای وای الان رفتم نت راجب جفتشون خوندم قبلا خودم بچه نداشتم درک نمیکردم الا بچم جلومه داغون شدم کاش هیچوقت این تاپیکو نمیدیدم😔😔😔

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...