2733
2734

چندین سال شد از قتل اهورای عزیز دلم میگذره ولی چرا ازیاد من نمیره بنظرتون دل مامانش آرومه ب چش تجاوز شد فوت شد؟؟؟؟یادم میاد جگرم ممیسوزه ی بچه تازه از خاب پاشده گیجه منگه بهش تجاکز بشه وااااای قاتل لعنتی جیگرت بسوزه آتش و مار بباره به قبرت لعنت خدا تااا قیامت با تو باشه که دلم آروم نمیشه.همش بیادمه طفل معصوم😢😢😢

حتما خودت بچه داری اینقدر اعصاب تو درگیر کرده

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی گناه داشت مادرش مقصر بود بچه رو از باباش جدا کرده بود احمق گذاشته بود پیش دوست پسرش

😳😳

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

من الان که هوا گرمه همش یاد بنیتا میوفتم 

خدا همشونو رحمت کنه 

به خانواده هاشونم صبر بده

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2738
خیلی گناه داشت مادرش مقصر بود بچه رو از باباش جدا کرده بود احمق گذاشته بود پیش دوست پسرش

اصلا مادرش مقصر

اون حیوون زجه های بچه رو نشنید ؟ 😭😭

جیغ های بچه رو نشنید ؟😭😭

😭

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
من الان که هوا گرمه همش یاد بنیتا میوفتم  خدا همشونو رحمت کنه  به خانواده هاشونم صبر بده

چن وقت پیش تو‌شهرمون ی مادر بچه نه ماهشو گذاشت تو ماشین رفت بازار میوه بخره بچه رو دزدیدن...یعنی توبه نمیکنن

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
حتما خودت بچه داری اینقدر اعصاب تو درگیر کرده

بله دقیقا همسن اون.تازه پسر هرازگاهی شلوار نمیپوشه خونه😅جیگرم میسوزه یادش میفتم😢😢😢😢بقران صدای جیگرمو سوختشو میشنوم رسماااا

2706