2733
2734
عنوان

🌷اگر خدا ...🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میخوام تا هستش خوشبختیمو ببینه حسرت بخوره 😂🤣 واقعا ب یک عدد نیاز دارم😂

عزیز دل ان شاءالله انقدر خوشبخت باشی که این چیزا رو نبینی از دیگران

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2731
من سرم نمیشه الان ازش گله دارم خودشم میدونه حتی اگه به صلاحم باشه... 😁

عزیز جان حتما به حاجتت میرسی مهربون خدا بزرگه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
مرسی فداتشممممم❤😍😁

خدا نکنه عزیز ❤

خوشبحالتون که واسه شما مهربونه

عزیز دل برای همه مهربونه همه رو دوست داره شک نکن

من یه چیزی میپرسم شما جواب بدین

بله عزیزم بگو

2738
میگم چطوریه که مثلا وقتی میری یه جایی کارت گیره یه کم به طرف التماس میکنی نهایت شاید دو قطره اشک بری ...

نه عزیز دلم این حرفو نزن خدا میبینه میشنوه غصه خوردن همه رو میبینه خدا از مادر مهربونتره اینو اگه بدونیم که شاید به نفع ما نیست این حاجت به ضررمون تموم شه یا شاید الان وقت مناسبش نیست برای برراورده شدنش  پشت هر کار هدا حکمتیه حساب شده عزیز منم ۴ سال پیش یه دورانی داشتم با خودمو  حاجتمو و خدا

مرسی عزیزم💙، حس میکنم اونی که به صلاحمه میشه، ولی یه گله ای ازش دارم الان

خواهش شرمنده دیر جواب دادم بهترینا برات اتفاق بیفته عزیز

پس چطوری طاقت میاره بعضی آدما آنقدر درد بکشن؟؟ببخشید ولی من هیچوقت به صلاح اعتقاد ندارم،صلاح آدما یه ...

عزیز ببخشید دیر جواب دادم کار داشتم

ببین عزیز همه ما هروز امتحان میشیم یکی با پول یکی با سلامتی و بیناری یکیم با بچه اینجاست که عیار ما مشخص میشه عزیز آینده ایم هست هیچکس از فردا خبر نداره مهربون  اینم میدونم خدا کسایی رو که دوست داره مشکلاتشو زیاد میکنه تا صبر و توکلشو امتحان کنه

یا به بعضیا مشکل میده تا دوباره برگردن پیش خدا ازش کمک بخواین آغوش خدا همیشه برای همه بنده هاش بازه

همچنین مهربون، دلت شاد باشه💚

😊❤

عزیزم شما چقدر مهربونید،میدونم همه امتحان میشن ولی به قول خودتون همه یه جور امتحان میشن ولی ما با صد ...

مهربونی از خدودت عزیز واقعا همسر خوبی داری قدرشو بدون ان شاءالله که مشکلتون برطرف بشه رزق و روزیه زیادی نصیبت بشه خانمم گل عزیزم فکر کن اگه دارایی داشتین چند برابر آیا همینطور شوهرت خوب و با خدا میبود نمیدونم عزیزم شاید صلاح در اینه اینم بدون عزیز همه الان تو شرایط مالیه نامناسبی هستند درکت میکنم راستی از کجا میدونی اونی که ازدواج کرده مشکل نداره حتما داره عزیز ناامید نشو فرداییم هست آینده ایم هست

2706