2737
2739
عنوان

به نظرتون طلا یا خرید دارا دوم؟

473 بازدید | 28 پست

من یکم پس انداز دارم که میخواستم طلا بخرم حدود ۵ تومن به نطرتون دارا دوم بخرم تا یکسال بهش دست نزنم بهتره؟ 

برای عدم قطع دسترسی:                                                       ما هیچ فقط نگااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر بلد کاری دارا دوم اگر تازه واردی طلا

تازه واردم از دوستم سیگنال میگیرم ولی گفتم دارا دومو بگیرم تا یکسال میشه اصلا نفروشم بعد یکسال سود بده؟

برای عدم قطع دسترسی:                                                       ما هیچ فقط نگااا

دارا دوم چیه؟؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
بورس 

ممنون عزیزم  

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2738
تازه واردم از دوستم سیگنال میگیرم ولی گفتم دارا دومو بگیرم تا یکسال میشه اصلا نفروشم بعد یکسال سود ب ...

آخه بورس افت کرده واقعا نمیشه پیش بینی کرد دارا یکم تا چند روز پیش به شش هم رسید الان شده چهار 

آخه بورس افت کرده واقعا نمیشه پیش بینی کرد دارا یکم تا چند روز پیش به شش هم رسید الان شده چهار 

پس فقط عرضه اولیه هارو بخرم بهتره چون نمیخوام پولم از دستم بره. مرسی عزیزم

تازه واردم از دوستم سیگنال میگیرم ولی گفتم دارا دومو بگیرم تا یکسال میشه اصلا نفروشم بعد یکسال سود ب ...

دوستت واردِ؟

من میترسم دارا دوم بخرم

میبینی که چه بازی ها درآوردن 

امیدوارم به اینده  
دوستت واردِ؟ من میترسم دارا دوم بخرم میبینی که چه بازی ها درآوردن 

اره ولی خیلی وقتا غیر قابل پیش بینیه . یکی یه حرف میزنه همه تحلیلا بهم میریزه

اره ولی خیلی وقتا غیر قابل پیش بینیه . یکی یه حرف میزنه همه تحلیلا بهم میریزه

پرتفوی من نابود شده انقدر استرس دارم

دوستت میگه وضعیت کلی چجوری میشه؟

امیدوارم به اینده  
پرتفوی من نابود شده انقدر استرس دارم دوستت میگه وضعیت کلی چجوری میشه؟

میگه خوب میشه اخر شهریور منم ضرر کردم . ولی نباید بفروشی چون بیشتر ضرر میکنی.