2737
2734
عنوان

رفتن به گردش بعد واکسن زدن به کودک

258 بازدید | 12 پست

سلام من دیروز واکسن ۴ ماهگی پسرم و زدم میشه امروز عصر بزارم تو کالسکه یه سر بریم بیرون یا خدایی نکرده عوارض داره بعد واکسن بیرون بردن بچه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یادمه واکسن ۶ماهگی دخترمو ک زدم فرداش رفتیم بیرون .اینثد گریه کرد و بیقراری کرد ک زود برگشتیم خونه..ممکنه یهو بیقرار بشه

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
خب تو وضعیت کرونا بچه ها رو بیرون نبری بهتره مخصوصا واکسن هم زده باشن خب ریسکه

ما استانبول زندگی میکنیم اینجا مریضی تموم شده من هیچ کسو ندارم فقط میتونم برم پارک همین

ما استانبول زندگی میکنیم اینجا مریضی تموم شده من هیچ کسو ندارم فقط میتونم برم پارک همین

از ۱۹۰ کشور ۱۰۰ تاش آمار کرونا و فوتی تک رقمی شده

اون وقت ما هنوز اندر خم‌ یک کوچه ایم

2738

بستگی به بچه داره

من واکسن دوماهگی دخترمو زدیم ، روز بعدش رفتیم مسافرت اصلا اذیت نکرد

ولی واکسن چهارماهگیش ، تو خونه بودیم اما درد داشت وخیلی اذیت کرد

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
واقعا تموم شده؟؟چجوری

خب اینجا ۲ ماه پیش کلا قرنطینه بود و کنترل شد نه از اون قرنطینه های ایران ها یعنی هر کس میرفت بیرون میگرفتش میبردن در اون حد سختگیری میکردن و الانم به شرط زدن ماسک همه برگشتن به زندگی عادی و هر کس ماسک نزنه ۹۰۰ لیر جریمه میشه

پس خیالت راحته ک تموم شده میتونی ببریش خوش بگذره بهتون💚

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵