2737
2734
عنوان

شنیدن قلب تو نوزاد تو شیش هفته

199 بازدید | 27 پست

ضرر داره؟ باعثدمیشه قلبش وایسه؟؟

برا خواهرشوهرم میخاد 

رفته صداشو شنیده میگن ضعیفه

دوستان میشه برای آرامشم یک صلوات بفرستید 

زود رفته عزیزم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا نباید گوش بدن ضرر داره 

ماه پنج به بعد میزارن گوش بدی 

دوهفته دیگه باز بره سونو

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2738
سلام خوبی شما برای قلب رفتی؟ تهوع داری یا شروع نشده؟

سلام نه نرفتم

حالت تهوع ک ندارم ولی از همه غذاهام بدم اومده از گشنگی ضعف میکنم فقط میوه کاهو

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
سلام نه نرفتم حالت تهوع ک ندارم ولی از همه غذاهام بدم اومده از گشنگی ضعف میکنم فقط میوه کاهو

من رفتم دکتر برای ۳ شنبه برام سونو نوشت.

شما دیگه کم کم برو دکتر بنویسه دیگه

بچه اول و انقدر ریلکس😂😉

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
من رفتم دکتر برای ۳ شنبه برام سونو نوشت. شما دیگه کم کم برو دکتر بنویسه دیگه بچه اول و انقدر ریلکس ...

تا ان تی نمیرم سونو

انشالله قلبش مثل ساعت بزنه عزیزم

تا ان تی نمیرم سونو انشالله قلبش مثل ساعت بزنه عزیزم

اشتباه میکنی ولی ! 

بخاطر هزینش نمیری؟

۸ هفته تمام حتتتتتما قلبشو چک کن ی وقت حدتی نکرده مشکلی نداشته باشه 

اینو برحسب تجربه بهت گفتم 

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
اشتباه میکنی ولی !  بخاطر هزینش نمیری؟ ۸ هفته تمام حتتتتتما قلبشو چک کن ی وقت حدتی نکرده مشکل ...

ن عزیزم بخاطر هزینه اش نیی بخاطر اینه ک نمیخوام استرس داشته باشم تشکیل نشده باشه باز هی غصه بخورم

2706