2737
2739
عنوان

دوس پسرم بهم میگه چادر سرت کن😥😥

1947 بازدید | 74 پست

با یه پسری اشنا شدم ۲۲ سالشه منم ۱۹

قصدمون ازدواجه ولی ب من میگه ن ارایش میکنی ن بدون چادر میری بیرون وگرنه مامانم مخالف این ازدواج میشه منم از همون اول مانتویی گشتم ارایش کردم نمیتونم چادری شم هی میگه میتونی بخاطر خودت میگم نمیخوام کسی نگات کنه موندم با این رابطه چیکار کنم تموم کنم یا ادامه بدم ب شرطی ک چادری شم😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

دوست پسر  کیه که  بخواد   بگه  چی بپوشی  چی نپوشی یه لگد بزن درکونش بگو برو  بغل ننه ات  خودت چادر سرت کن ایکبیری

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

به نظرت بهتر نیست باهاش بهم بزنی

درستو ادامه بدی؟

تغییر خیلی سخته ها

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706