2733
2734
عنوان

من پریود نشدم و نگرانم که بار دار باشم.البته لکه های کم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما اینجوری بودی؟

منم اون موقها که اقدام کردم برا بارداری یه هفته مونده بود که موعدپریم بشه لکه بینی داشتم بعدش قطع شدوعلایم پریودی داشتم همشو مثلا کمردرد وشکمم درد گرفت اماخبری از پریود نبود بعداز چندروز که پریود نشدم بی بی زدم مثبت بود.

خدایا یهویی شکرت😍😍
😐😂😂😂😂وایییییی جرررررر عجباااا خو چرا ب ننت گفتی میدادی بهش  برع ب ننت نمیگفتی

بهش گفتم چی بخورم گرمیجات بعد رابطه عمیق گفت چرا گفتم میخام تجربه‌کسب کنم گفت میخای رابطه عمیق داشته باشی گقتم اره مگس کش رو چنان زد بهم ک یادم موند😂😂😂😂😂😂

درتاریخ ۱۳۹۹٫۹٫۹ انشالابهترین اتقاق زندگیم خواهدافتاد🌹کاش برگردیم به اون دوره که سرفه هامون فقط واسه اینه که بگیم کسی تو توالت هست، نیا تو😀
2728

اینکه دادی یا ندادی به هیچ کس مربوط نیست..شوهرت بوده دوست داشتی...بعدم نگران نباش از استرس و‌فکر و خیال اینطوری شدی...

بلکه قرص هست ...پس این همه سقط می کنن چطور سقط می کنن با قرص دیگه

2740
حالا گرمیجات بعد از رابطه برا چی میخواستی بخوری    

چقدر کم عقل بودم میکفتن برای بچه پسر بعد رابطه عمیق اثر داره 😔اما قربون خدابرم ک هنوز منتظرم

درتاریخ ۱۳۹۹٫۹٫۹ انشالابهترین اتقاق زندگیم خواهدافتاد🌹کاش برگردیم به اون دوره که سرفه هامون فقط واسه اینه که بگیم کسی تو توالت هست، نیا تو😀
منم اون موقها که اقدام کردم برا بارداری یه هفته مونده بود که موعدپریم بشه لکه بینی داشتم بعدش قطع شد ...

منم فعلا خونریزی گرفتم دیگ امیدی ندارم

حوض بی ماهی با ماهی بی حوض فرق میکنه .........................یدونه صلوات برای رفع حاجتم یادتون نره
ی هفته مونده ب پری ترشح  قهوه ای با ی رگ خونی دیدم قط شد بعد دوروز بعدش ترشح صورتی و نارنجی داش ...

احتمال بارداری زیاده من قبل جفت بارداریام حتی قبل عقب انداختن  دل دردهای مثل پریودی داشتم 

مامان ۳تافرشته که هدیه ولطف خدان ومعجزه زندگیم 
2706