2737
2739

من میخوام برم شهرستان خونه پدرم و پدر شوهرم بعداز چهار ماه میخوام این دفعه یکم تغییر کنم همیشه خیییلی صمیمی میشم خییییلی کار میکنم خیلی حرف میزنم اگه بساط غیبت باشه پایه هستم. ولی میخوام دیگه نباشه. چکار کنم ک بتونم به برنامه هام پایبند باشم تو دفترم یادداشت کردم . چون همین صمیمت های زیادی بعضی وقتا خیلی باعث بی ارزشیم میشه ولی نمیخوام یجوری باشه ک مثلا فکر کنن خودمو میگیرم یا بعدش پشت سرم حرف بزنن. راهنمایی کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم جو گیر میشم مثه چی کار میکنم غیبت حرف زیاد 

اه اه 

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
2738

هیچی بشین تو جمعشون هرحرفی زدن با لبخند و اشاره سر یا اره خب واقعا تایید کن ولی خودت چیزی نگو ن اصلا ولی کم همه کارارم نکن بگو حالم خوب نیس اصلا خیلی سرم درد میکنه برو بخاب..

مهربان باش اما احمق نه..👣

کمتر خونه فامیل همسرت برو.اگر غیبت کردن بیشتر سعی کن جنبه مثبت صحبت کنی.همون رفت و امدت کنترل شده باشه بهتره.منم خانواده هامون شهر دیگن.نهایت1وعده نهار میرم ظرفشاشو میشورم کمی میشنم میام

امضا ندارم،انگشت ميزنم  
2706