2733
2739
عنوان

سه روز زایمان کردم بچم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 43 پست

عزیزم شیرت میاد گلم ، حرص نخور ، برو حمام زیر دوش سینه هات رو ماساژ بده تا شیر توشون جریان کنه، شیر م ب حرف مادرت و من نیست ک بیاد یا نه، حکمت خدا هر وقت بخواد میاد سر وقت 

بعدم شاید دلش درد میکنه، آب قند بهش بده ، بنداز سر شونت آروغ بزنه ، مواد شیر آور بخور ، با د دار و ترشی نخور ،‌چربی هم زیاد نخور ک خودت چاق شی، 

اصلا هم غصه حرف بقیه رو نخور 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره چون شیر نیست فعلا ترشحات ابکیه

خب اولش برای همه همینه یه ماه دیگه سرازیر میشه همش لباسات شیری میشه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
سلام قدم نورسیده مبارک حتما گرسنشه و سیرش نمیکنه یا غذایی خوردین که طعم شیرتون بد کرده

نه والا نمیدونم صبح کاچی خوردم الانم یه کم کمپوت

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
2738
باشه از چیه اگه باشه؟؟

یه نو عفونت باکتریایی

که موقع زایمان منتقل میشه

بچه نمیتونه خوب سینه رو مک بزنه

اگه اینطوریه

ببرش دکتر کودکان بهت دو تا قطره میدن

یکی برا نی نی 

یکی هم برا خودت که به هاله سینه ت بزنی

ببین عزیزم من خودم نسکافه میخوردم میدیذم بچم بی قرار میشه و اون روز شیر که میخوره خیلی گریه میکنه انگاری خوشش نمیومد وقتی نمیخوردم شیر میخورد اروم بود شماهم اول راهی نگران نباش سینتو بیشتر بده تا شیر بیشتری تولید شه و طفلکی گرسنه نمونه گزینه های دیگه هم که گفتم بررسی کن تا خیالت راحت تر شه

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند . . .

قطره سیرافزا بگیر وبخور از سه روز به بعد شیر میکنه سینه بچه اس نگران نشو شاید دلش درمیکنه تا چند روز هر غذایی نخور روشیر تاثیر میذاره سوپ بخور

دوستت دارم،متاسفم،لطفا من را ببخش،متشکرم😍😇

شاید نمیتونه خوب سینه بگیره عصبانی میشه..

یاد روزای اول خودم افتادم از بس بخیه داشتم نمیتونستم بشینم.کجکی با درد بلد نبودم شیر بدم اونم بلد نبود بخوره..من میترسیدم و ناراحت میشدم پسرم گرسنه و عصبانی میشد گریه میکرد.زنداییم مراقبمون بود..برا من میوه پوست میکند و کمپوت میاورد پسرم رو میبرد ی ذره ده سی سی شیر خشک میداد که آروم بشیم دوباره درگیرمون میکرد..آخییی😍😍😍

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
2706