2737
2734
عنوان

لطفا همه بیاین راهنماییم کنید به کمکتون نیاز دارم🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره مثل شوهرمن.سخته این ایرادم بخدا باهاش کنار امدن

وقتی خودت میتونی بری چه اصراریه اخه ؟من که خونم دوره و تنها هم نمیتونم برم .

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
2728
🤔اره اونم با ناز بیاد😐خیلی .خانوادش لوس بارش اوردن .برادرشوهرمم اوایل زندگسش اینجوری بود نمیدونم و ...

اگه میخوای زیاد بیاد خونه شما یه کاری کن خونتون احساس راحتی کنه و باهاش تو خونه پدر و مادرت صمیمی رفتار کنو بعضی وقتا از قول پدر و مادرت ازش تعریف کن اینطوری حس میکنه که اونا دوسش دارن و روابط صمیمی تر میشه و شایدم روابط بیشتر، 

اما مواظب باش حرمتا سر جاش بمونه

اینکه بااومدن بچه اخلاق طرفین عوض بشه بعیدنیست ولی عقلانی اینه که اون بچه تومحیطی که امنیتش ازقبل مشخص شده بیادنه اینکه بیادتاشایدبااومدنش امنیت روبه زندگی پدرومادرش بده لطفااول مشکلاتتونوبرطرف کنیدبعدتصمیم بگیرین یکی دیگه رووارداین دنیابکنیدتاحداقل تودوران کودکی طعم تلخ مشکلات رونچشه

2740
حالا چه اصراری داری زیاد بیاد خونه مامان و بابات؟؟ خودت تنها بری که راحت تری اون بیاد باید حواست به ...

اره الانم همینکار رو میکنم بیشتر وقتا خودم از صبح میرم تا غروب .میدونی اینکه ینفر رو داشته باشی که قشنگ بهت بگه دوس ندارم بیام اونجا و اصلا انگار نه انگار پدر و مادر داری و اونارو اصلا انگار نمیببنه و فقط خانواده خودش رو میبینه خیلی سخته اینه که آزارم میده 

اگه میخوای زیاد بیاد خونه شما یه کاری کن خونتون احساس راحتی کنه و باهاش تو خونه پدر و مادرت صمیمی رف ...

🤔🤔🤔راس میگی واقعااا باید یه مدت با سیاست پیش برم بگم مامانم اینجوری گفت اونجوری گفتن شاید کمی رابطش بهتر شه 

مشاوره رو ول كن تو خودت ميتوني زندگيتو بسازي مشاورم مث ما يه ادمه

اره راستش دوس دشتم اول باشماها مشورت کنم تا ببینم کسی بوده که مثل من باشه یا مثل شما راهنمایی کنه که دیگه اینهمه نرم هزینه مشاوره ورفت امد بدم که اخرشم همیناروبهم بگه

2706