2733
2734

بچه ها سلام ۵ساله عروسی کردم و دلمون خیلی خیلی بچه میخواد مخصوصا من بعد قضیه ی سقطم اصلا یه روز بدون فکر و خیال نیست که نداشته باشم هرچی میخوام کنترل کنم نمیشه بد دلم نی نی میخواد😔اما یه مشکلی که با شوهرم دارم و از این میترسم که نکنه بعدش اخلاقش بدتر شه و یا اذیتم کنه و پشیمون شم از اوردن بچه😔مشکلم با شوهرم اینه که شوهرم با خانوادم زیاد رفت و امد نمیکنه همون ماهی ۲.۳بار شام میادومیره.هیج جا بیرون باهاشون نمیاد هر وقت بهش میگم بهونه میاره و شده تو دعواهامون تو اعصبانیت به پدرم یکی دوبار بی احترامی کرده و خیلی ناراحت شدم😔اخه من تک دخترم و طاقت ندارم😔بیشتر موقع ها به جداشدن فکر میکنمکه برم اما اصلا طاقت دوریشو ندارم چون چندسال باهم دوست بودیج و ۵ساله زندگی مشترک بد بهش وابستم و دوسش دارم شده قهر کردم و خودش گفته برگرد و اونم طاقت نداره.بچه ها چکار کنم بنظرتون من جایی نمیرم دوستی ندارم یعنی دوشت خوب که باهاش باشم.وشوهرمم هرکلاس و جایی قبول نمیکنه برم همش خونم و خونه مامانم میرم.خیلی دوش دارم بچه .اما میترسم این اخلاق شوهرم هسچ وقت درست نشه  و پشیمون شدم از بچه دارشدن😔مامانم میگه بچه بیاد خوب میشه رفت و امد بیشتر میشه و کم کم درست میشه.شما نظرتون چیه ؟شما بودید چکارمیکردید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همسر منم زیاد اهل رفت و امد نیست ‌اوایل خیلی بحث میکردبم ولی الان عادت کردم .اخه تنها ایرادش همینع

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 

برادر منم مثل شوهر شما بود

الان ک بچه اومده ۲۴ ساعته خون مادر خانومشه

پسرش خیلی گریه میکنه برادرم تحمل نداره خانمش دست تنها

دعا کن بچه نق نقو باشه هر روز خونه مادرتی سوهرتم میاد

پروردگارا مرا بخودم وامگذار🌸

عزیزم این کلیشه که بچه همه چیز رو درست میکنه یه دروغ بزرگه

خود اون بچه هم قربانی مشکلات میشه 

با زبون خوش و ملایمت بشینید و مشکل رو باهم از ریشه حل کنید اگر حل نشد از مشاوره کمک بگیرید بعد به فکر بچه باشید

2738

این مشکل حادی نیست که به خاطرش ناراحتی خب شوهرت اهل رفت و آمد نیست این که اشکالی نداره 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

حالا چه اصراری داری زیاد بیاد خونه مامان و بابات؟؟

خودت تنها بری که راحت تری اون بیاد باید حواست به اونم باشه 

چند ساعتی که میری اونجا برای خودت مجردی حال کن و ازکنار خانواده بودنت لذت ببر بعد برگرد خونه خودت

بچه تاثیری رو مردها نداره و مشکلت مشکلی نیست که بخوای به طلاق فکر کنی داری زیادی یزرگش میکنی

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
خوب ماهی دو سه مار خوبه دیگه،خودتم که بیشتر وقتا اونجایی

🤔اره اونم با ناز بیاد😐خیلی .خانوادش لوس بارش اوردن .برادرشوهرمم اوایل زندگسش اینجوری بود نمیدونم والا جاریم چکار کرد همش اونجاس و همش مسافرتن باهم

2706