2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول خوب با روغن قاطیش کن روغن زیاد بعد همشو پهن کن توظرف نه اینکه همش روهم سوار بشه زیرش باز کن سر بزار 2دقیقه بزار تا همش باز بشه

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2738
بزار روغن هیلی داغ بشه اول دو سه تا ذرت بریز وقتی اونا باز شدن بقیه ذرتها رو بریز مدام تکون بده تا ن ...

و اینکه روغن خیلی کم نریز اگر کم بریزی پفیلاها ترد نمیشن، اما خیلی هک نریز که دیگه چرب چرب بشن

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

اول روغن بذار تو قابلمه داغ بشه بعد سه تا دونه ذرت بنداز توش اگر ذرتا باز شد بقیشم بریز تو روغن و سرشم بذار. ظرفتم هی تکون بده که همش باز بشه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

چیزی نیست که  ماهیتابه رو با روغن رو بزار رو گاز داغ شه بعد ذرت رو بریز توش درو شو ببند بعدش دیدی ذرت هاش دارن وا میشن قابلمه رو بردار تکون بده منم تا الان درست نکردم ولی بلدم

یه صلوات مهمونم می کنید 

بذار روغنت خیلی داغ بشه بعد نمک بریز بعدشم ذرت ها رو بریز....ولی ذرفت کوچیک نباشه و مقدار ذرت ها زیاد نباشه چون اینم تو باز نشدن یسری هاشون تاثیر داره...بعدشم که شرع به پف کردن و بازشدن ظرفتو تکون بده تا جای اونایی ک باز شدن لا اونایی که باز نشدن عوض شه و برن ته تا اونام باز شن....

2706