2733
2739
عنوان

به نظرتون اه دل خواهرمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1308 بازدید | 60 پست
منتظرم روزی هم نوبت دادگاه من برسه  من گذشتم ولی به الله سپردم  چون روح و روانم مریض شده ...

مطمن باش اگر حق با تو باشه خدا خودش قشنگ میزاره تو کاسه آدما عزیزم 

وانشاالله ک خدا بهت کمک کنه و آرامش درونی بهت بده

عزیزم چکار کردی ؟شوهرت برنگشته؟

نه عزیزم دیگه بیخیالش شدم . چن روز پیش یهو دیدمش حرف زدیم اولش خودشو گرفته بود میگفت حرفی ندارم باهات بعد رفتیم تو چمن نشستیم حرف زدیم آشتی کردیم اون لحطه . گفتم دوسم داری اولش گفت نه دروغ میگفت بعد گفت آره ولی سرد شدم گفتم غلط کردی خندید . بهم گفت دوسم داره منم گفتم یه عالمم حرف زدیم قرار شد گوشیشو روشن کنه رفت خونه بعد خدافظی کردیم منو گذاشت تو تاکسی اومدم خونه. اونم رفت خونه مامانش گوشیشو روشن کرد تا پیام دادم بعد ظهر دوباره خاموشش کرد فک کنم دوباره زیر پاش نشستن وگرنه ما باهم خوب بودیم تا میره خونه مادرش اینجور میشه . منم دیگه میخوام بیخیالش بشم به طلاقم برسه برام مهم نیس چون اون ضرر میکنه نه من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من درسته آه دلم کسیو نمیگیره عوضش خوشبختشم میکنه . ولی تو فامیلمونم چند نفر هستن کسی رو آه کنن هربلا ...

منم هر وقت ی چی به خواهرم بگم برام ی اتفاقی میوفته چون خیلی سادس حس میکنم اینجوریه 😐

اگه میشه برای ارامش من و مادرم یه صلوات بفرستید 🌹❤
منم هر وقت ی چی به خواهرم بگم برام ی اتفاقی میوفته چون خیلی سادس حس میکنم اینجوریه 😐

مطمئن باش جانم بهش چیزی نگو تسکین بده بگو اره به ناحق زندگیتو خراب کرد حقشه بزار اروم شه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2731
اه دل آدم زود میگیره من پریشب شوهرم بخاطر شوخی کردن خیلی اذیتم کرد منم گفتم از خدا میخام تا فردا ی ب ...

😐😐😐والله این که آه نیست بمب ترامپ هست....چجوری دلتون میاد اینقدرزود همونفرین کنیین هرچند بدباشه...همبشه بگوخدایا بتوسپردم هدایتش کنه

مطمن باش اگر حق با تو باشه خدا خودش قشنگ میزاره تو کاسه آدما عزیزم  وانشاالله ک خدا بهت کمک کن ...

به الله قسم جز راست چیزی نمیگم 

من چه خوبی ها که نکردم در حقش 

خدا شاهده لباس زیرش رو هم شستم 

زایماناش تمام کارهاش خودم 

وخیلی کارهای دیگه 

اما نمیدونم چرا منو اذیت میکنه 

آدم بدی هم نیست 

فقط در حق من این طوره دلش می خواد همیشه منو تو گود بکشونه ولی من درگیر نمیشم در عوض روح و روانم رو از دست دادم 

شبا خواب ندارم از فکرش 

روزا به خودم میام دارم دندون قروچه می کنم 😔

بچه ها یه نفر بی دلیل و از روی حسادت اومد پیشه خانواده شوهرم و آبرومو برد چون میدونست من خیلی برام پرستیژم جلوی خانواده شوهر مهمه برام 

خیلی ناراحتم کرد از خدا میخوام همون طور که آبرومو برد خدا آبرو شو ببره 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
2740

گفتن این حرف اصلا خوب نیست.منم خیلیارو دیدم میگن آره فلانی این مشکل تو زندگیش پیش اومد جزای کارای بدشه.ولی مگه مشکلات فقط برای آدمای گناهکاره؟اصلا مگه آدم بی گناه و معصوم الان داریم تو دنیا.این بستگی به دیدگاه خودمون داره یکی مشکلاتشو میزاره پای امتحان خدا و میگه هرکه بامش بیش برفش بیشتر یکی هم میگه بلاها حاصل عمل زشت خودمه.که البته تو جامعه ما همه خودشونو پاک و معصوم میبینن که هربلایی سر خودشون بیاد امتحان خداست بلایی که سر مردم بیاد آه ایناس  

بچه فعلا پیش خواهرمه  مهریشم فک نکنم بدن میخواد ببخشه

توافقی طلاق گرفتن؟

بچه تا هفت سال پیش مادر میمونه

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج
2706