2737
2734
عنوان

به نظرتون اه دل خواهرمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1308 بازدید | 60 پست
مغزی یا قلبی ؟  لمس شده بدنش ؟  نمیشه درمورد کار خدا حرفی زد میتونه اتفاق باشه میتونه سز ...

نمیدونیم فقط میدونیم چند روزه بیمارستانه 

اگه میشه برای ارامش من و مادرم یه صلوات بفرستید 🌹❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اه دل آدم زود میگیره من پریشب شوهرم بخاطر شوخی کردن خیلی اذیتم کرد منم گفتم از خدا میخام تا فردا ی بلایی سرت بیاد ک بدونی اه دل من میگیرتت دقیقا فرداش یعنی دیروز باباش سکته رو رد کرد یا اردیبهشت ماه دعوامون شد اورد منو گذاشت خونه بابام نفرین کردم سالم ب خونه مامانت نرسی تو راه تثادف کرد کل لب و لوچش ترکید بخیه خورد ماشین هم پوکید😑😑

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
2728
پس هر کی سکته میکنه داره جواب پس میده؟حداقل ی مشکل کمیاب بود ی چیزی

منم همینو میگم اتفاقا میگم این چیزا اتفاقه ممکنه ماهم چیزیمون شه باید 

2740

من درسته آه دلم کسیو نمیگیره عوضش خوشبختشم میکنه . ولی تو فامیلمونم چند نفر هستن کسی رو آه کنن هربلا سرشون میاد خودشونم اهل نماز روزه نیستن ها بگید مؤمن هستن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
ب آه و این حرفا نیس  این دنیا دار مکافاته ازاین دست بدی از اون دست پس میگیری خیللت راحت  ...

منتظرم روزی هم نوبت دادگاه من برسه 

من گذشتم ولی به الله سپردم 

چون روح و روانم مریض شده 

هر دوش ممکنه . ولی بقول شما واسه هرکسی ممکنه پیش بیاد این چیزا . ولی اون کاراشون حق النس بوده و سزاش ...

عزیزم چکار کردی ؟شوهرت برنگشته؟

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
آهی که از دل بلند میشه‌با توجه به چه چیزی میگیره؟آیا اگه اون شخص گناهیم داشته بازم امکان گرفتن آهش ه ...

من ک کلا به کارما اعتقاد ندارم نمیدونم

2706