2737
2739

ی دونه دوست صمیمی دارم ک ازخواهرمم برام عزیزتربود یعنی یک روزنبود خونه هم نباشیمو باهم کلی حرف نزنیم ی هفتس همش میگه میام خونتون ونمیاد دیروزم بهش زنگ زدم گف یساعت دیگ بهت میزنگم وامانزد غروبش من زنگ زدم جواب نداد شبش واتساپ انلاین شد پیم نداد بگه زنگ زدی اصن هیچی ازش ناراحتم مطمعنم زنگ میزنه امروز امامیگم جواب ندم شماچی میگین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تجربه شخصیمو بگم که اصلا اصلا نباید رو دوست حساب باز کرد فقط خانواده، فکر کن من یک دوست صمیمی داشتم از دبستان باهم بودیم با خانواده ی من اومد سفر مثل خواهرا دوقلو بودیم انقد به هم وابسته بودیم!! آخرش فکر میکنی چی شد؟؟ میخواست مخ شوهر منو بزنه😐😐😐😐

2731
من تجربه شخصیمو بگم که اصلا اصلا نباید رو دوست حساب باز کرد فقط خانواده، فکر کن من یک دوست صمیمی داش ...

بعد چکار کردی 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍

زود قضاوت نکن شاید بنده خدا مشکلی داره حوصله حرف زدن نداره من خودم گاهی که مشکل دارم اصلا دوست ندارم با کسی حرف بزنم حوصله اش رو ندارم ولی خوب بهتره درو و دلتان به بهترین دوستت هم نگی 

2738
بعد چکار کردی 

قطع رابطه! یه هو از همه جا بلاکش کردم! به خونه مامانم زنگ میزد که مگه من چیکار کردم نورا جوابمو نمیده!! بدتر اینکه دلیل گیر اورده بود که به شوهرم زنگ بزنه! بهش تو اینستاگرام هی مسیج میداد میگفت لطفا شمارتونو بدید باهاتون کار خصوصی دارم در مورد نوراس! شانس آوردم اون موقع گوشی شوهرم دست من بود سریع بلاکش کردم با گوشیش!! 

زود قضاوت نکن شاید بنده خدا مشکلی داره حوصله حرف زدن نداره من خودم گاهی که مشکل دارم اصلا دوست ندارم ...

نمیدونم اما بدم ازاین رفتار میاد من خودم بدتدین مشکل داشته باشم واما بیکاربشم کسی ک بم پیم داده رو براش توضیح میدم ن ردبشم این بی محلیه بحث شخصیته آدمه

قطع رابطه! یه هو از همه جا بلاکش کردم! به خونه مامانم زنگ میزد که مگه من چیکار کردم نورا جوابمو نمید ...

واااااییییییی خوب کردی 😰😰😰اگه شوهرت شماره میداد بدبخت میشدی  

دیکه ول نمیکرد که 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
قطع رابطه! یه هو از همه جا بلاکش کردم! به خونه مامانم زنگ میزد که مگه من چیکار کردم نورا جوابمو نمید ...

چ احمق وقتی ب دوستت میگی عین خاهرمی یعنی این ک جزو خانوادمی یعنی هنگم خواهر ب خاهرش خیانت کنه ن دوست من ثابت شده تواین چیزا بیمعرفت نیس امااین ک نبست ب یسری چیزا بیخیاله متنفرم

واااااییییییی خوب کردی 😰😰😰اگه شوهرت شماره میداد بدبخت میشدی   دیکه ول نمیکرد که

نه بابا شوهر طفلی ام زودتر از منه خنگ فهمیده بود! چند بار به مامانم گفته بود به نورا بگین دوستش دختر خوبی نیست قطع رابطه کنه منم همش دفاع میکردم خیلی هم خوبه چرا این حرفو میزنی! تا اینکه خودم فهمیدم و فهمیدم چرا انقد شوهرم ازش بدش میاد

چ احمق وقتی ب دوستت میگی عین خاهرمی یعنی این ک جزو خانوادمی یعنی هنگم خواهر ب خاهرش خیانت کنه ن دوست ...

امیدوارم مثل من تجربه نکنی ولی برای منم اثبات شده بود دوستم مثل چشمام بهش اعتماد داشتم !!! اما تقصیر خودمم بود تا حدودی، نمیدونستم جلو یک مجرد نباید از همسرت تعریف کنی! انقد از همسرم خوبی گفته بودم که عاشقش شده بود و دیگه نتونسته بود خودشو نگه داره و این طبیعت هر انسانیس که خودشو بیشتر دوست داره و میخواست به عشقش برسه!! هم برای من درس شد که دیگه جلو یک مجرد از همسرم خیلی خوبی نگم هم اینکه دوستمو شناختم

2706