2733
2739
عنوان

از خدا بدم میاد

4909 بازدید | 28 پست

هه خدا

یه روز چیه؟

از بدو تولد تا تا الان یه دقیقه م خوشی ندیدم

این دیگه چ کوفتیه

کجاست عدالتش پس؟

خودکشی میکنم

دیگه هیچی برام مهم نیس

نه خونواده درست حسابی داشتم

نه رفیق خوب هه همه خنجر زدن

با یه عشق یه طرفه

بابامم که همه پولامونو داد به یه هرزه 

خودمم که مشکل قلبی و تالاسمی و دیابت دارم

هیچ وقت نتونستم درس بخونم از بس جنگ و دعوا تو خونه بود

همیشه دوس داشتم موفق بشم اما؟؟؟هه من همیشه بدبختم باید بدبخت بمیرم متنفرممم از همه چی تموم وجودم نفرته نسبت به همه کس

و همه چیز

مرگ شاید ارامشم باشه

یه شب با چشمای گریون به خودم قول دادم که اخرش یه روزی بهت برسم🖤تو تنها دلخوشیمی🖤عاشقا میشه برام دعا کنید؟که مال من باشه؟اخه فقط اونو دارم از دار دنیا..... ......... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مطمعن باش باخودکشی اون ارامش بعد از مرگ رو هم از دست میدی

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

منم خدا رو دوست ندارم. هر چی که خواستم بهم نداده یا ازم گرفته 

گاهی به بودنش شک می کنم

منم می خوام خودکشی کنم منتظر یه وقت مناسبم فقط

23 شهریور روزی که تو برای همیشه از ذهنم میری. من به تو ثابت می کنم از تو بهتر بودم💫🎀 برای قوی بودنم و تسلیم نشدنم دعا کنید🙏😔

استغفرالله.... نگو.بلاها سرت میاد...

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2706