2737
2739
عزیز دلم به سلامتیییی😍😍😍😍😍😍

سلامت باشی😍🌺 من قدرت جذبم خیلی بالا بود هرچیز منفی میگفتم عینا اتفاق میفتاد بجای منفی بازی هم دست از استرس اقدام برداشتم هم قدرت جذب مثبت گرفتم مثلا دست میکشیدم رو شکمم😊🌺باهاش حرف میزدم اداهای بارداری رو ازخودم درمیاوردم‌😊مهمترینش لطف وعنایت خدابود که شامل حالم شد

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من این‌ماه اینطوریم اخه از امام رضا خواستم مطمئم‌ حاجتمو میده ❤️❤️❤️❤️

اتفاقا منم وسط صحن آزادی گفتم یا امام رضا  سال دیگه سه نفری بیایم یا بچم تو بغلم باشه یا تو شکمم ب حق جواد خودت دوماه بعد حامله شدم😄

ممنون که اومدی پیشمون.  

قبل تست بی بی چک بزنم علائم شو داشتم انقد گریه کردم اخه نا خواسته شده چون ی بچه کوچیک دارم تا س روز گریه کردم شوهرمم ذوق داشت انگار ک بعداز ده سال صاحب بچه شده خیلیم کتک خورد😂

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

گریه و بیقراری و دل نازکی

اصلنم نمیدونستم نی نی دارم الانم که ویار پدرمو درآورده همین دودقیقه پیش داشتم گریه میکردم کم طاقت شدم 

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
سلامت باشی😍🌺 من قدرت جذبم خیلی بالا بود هرچیز منفی میگفتم عینا اتفاق میفتاد بجای منفی بازی هم دست ...

وای عزیزم‌منم این ماه اصلا بهش فکر نمیکنم 

اومدم مشهد واز امام رضا خواستم ، حس میکنم حاجتمو میده

٣ روز به موعدم مونده امروز صبح حالت تهوع شديد داشتم 

اشتها به غذام ندارم يه دو روزه 😃 

2738
وای عزیزم‌منم این ماه اصلا بهش فکر نمیکنم  اومدم مشهد واز امام رضا خواستم ، حس میکنم حاجت ...

ای جانم ان شاءالله حسم میگه بارداری😍🌹قربون اقای غریب برم 😍منم غذا نمیتونستم بخورم وقتیم میخوردم حالت تهوع داشتم بالانمیاوردم اما

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
ای جانم ان شاءالله حسم میگه بارداری😍🌹قربون اقای غریب برم 😍منم غذا نمیتونستم بخورم وقتیم میخوردم ح ...

من همه زندگيمو مديون امام رضام

اره منم بالا نميارم فقط بي اشتهام 

اومديم هتل

هر غذايي سفارش ميديم احساس ميكنم ظرفاش بو ماهي ميده به شوهرم ميگم ميگه نه بو نميده😬😬😬

من همه زندگيمو مديون امام رضام اره منم بالا نميارم فقط بي اشتهام  اومديم هتل هر غذايي سفارش ...

😍🌹خبرشو بهم بده حسم میگه بارداری😌

كي بيبي چك بزنم به نظرت  حتمااااا عزيزم خبرشو ميدم ❤️❤️❤️

میدونم سخته انتظار بزار موعدت بگذره😍🌹

اره منم چون پريودم نا منظمه ميزارم بگذره ❤️

مال منم نامنظمه😊🌹

2706