2733
2734

پسر جاریم طلسم شده بود عین دیوونه ها بود موقعه ای که حالش خوب میشد مابهش میگیم تو اینکارا رو کردی میگه اصلا  یادم نمیاد چیکار کردم

اگر انسانها همدیگر را درک کنند ، قاضی ها باید شغل دیگری برای خود انتخاب کننننند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر جاریم طلسم شده بود عین دیوونه ها بود موقعه ای که حالش خوب میشد مابهش میگیم تو اینکارا رو کردی می ...

اثرش برنگشت؟ 

شوهر منم عین دیوونه ها شده باورت نمیشه 

نمیدونم چجوری توضیح بدم 

میشه بگین اون پسر چیکار میکرد؟

2738
کسی که طلسم بشه  حالت بی حالی سرکیجه کسلی  داره متاهل باشه هنوز بدتر باطل کردنشم کارهرک ...

شوهرم اینجوری شده و خیلی حالت های دیگه هم داره 

اصلا هم متوجه حرفای هیچکس نیست 

باطل شه یادش میاد این روزا رو؟

اثرش برنگشت؟  شوهر منم عین دیوونه ها شده باورت نمیشه  نمیدونم چجوری توضیح بدم  میش ...

مثلا اسم دکتر و بیاریم بلند میشه میخواد همه رو بزنه بزور میگیرنش..زیادی حرف نمیزنه ..مثلا اگه دونفری باهم حرف بزنن میگه حتما دارن رومن حرف میزنن همش به منه زن عموش گیر داده میگه باید پیشم باشی اگه بری یکی میاد خفم میکنه چونکه خودش ی مدتی خونمون بود..شکاک شده بود به همه چی گیر میداد. اشتهاش کم شدوووو خیلی چیزهای دیگه که باید یادم بیاد

اگر انسانها همدیگر را درک کنند ، قاضی ها باید شغل دیگری برای خود انتخاب کننننند...
مثلا اسم دکتر و بیاریم بلند میشه میخواد همه رو بزنه بزور میگیرنش..زیادی حرف نمیزنه ..مثلا اگه دونفری ...

نه اون اینجور نیس ولی شده یه آدم دیگه 

قبلا میگفتم بریم جهنم میومد الان هرکار میکردم محل نمی داد 

2706