2737
2734
عنوان

عشق و عاشقی

282 بازدید | 44 پست

سلام من دختری 16 ساله هستم ک از کلاس هفتم عاشق معلم ادبیات هفتمم شدم و الان کلاس دهم رو تموم کردم و دارم میرم یازدهم؛ من دیوونه وار عاشقش شدم و دوسش دارم و نتوستم فراموشش کنم ؛ دلمم براش تنگ شده خیلی؛ بگید چکار کنم ؟ ( لطفا از این چرت و پرتا ک مثلا اقتضای سنته و فراموشش میکنیو اینا نگید ) 

وای زین عمر ک با میگذرد ؛ میگذرد:)

چی بگیم که شما راضی باشی عزیزم؟

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سنت که بره بالا برمیگردی عقب و به همه این روزا میخندی

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

اقتضای سنته فراموش میکنی 

چو دانی و پرسی خطاست 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

چه رشته ای رفتی؟

تو مدرستون معلم مرد داشتین؟😂

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2738
چی بگیم که شما راضی باشی عزیزم؟

من فقط ی راهکار میخواستم واسه فراموش کردنش ؛ چون پایان این رابطه هم برا من بهتره هم برا ایشون ...

وای زین عمر ک با میگذرد ؛ میگذرد:)
2706