2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۷ هفته رفتم قلبش تشکیل شده بود ولی گفتوساک کوچیکه ۱۰ هفته رفتم بازم گفتن ساک کوچیکه ۱۲ هفته که برای غربالگری رفتم خداروشکر همه چی خوب شده بود نمیخوام بترسونمت ولی اگه ساو نسبت به سن حاملگی خیلی کوچیک باشه متاسفانه سقط میشه

2731
مرسی عزیزم.انشالله کوچولوی شما هم سالم وسلامت باشه همیشه❤

مرسی عزیزدلم💓

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2738
من ۷ هفته رفتم قلبش تشکیل شده بود ولی گفتوساک کوچیکه ۱۰ هفته رفتم بازم گفتن ساک کوچیکه ۱۲ هفته که بر ...

من چون پریودیم نامنظم بود گفت شاید لقاح دیرتر صورت گرفته بخاطر همین کوچیکه.شما هفت هفته ساکش چه اندازه بود؟

من چون پریودیم نامنظم بود گفت شاید لقاح دیرتر صورت گرفته بخاطر همین کوچیکه.شما هفت هفته ساکش چه اندا ...

منم پریودم نامنظم بود توی بارداری به تاریخ پریودم توجه نکردم چون اون موقع دو سه هفته عقب تر می افتاد راستشو بخوای دوباری که رفتم اندازه ساک رو بهم نگفتن فقط گفتن کوچیکه و آب دور جنین کمه

2706