2733
2739

نامه نگاریای اون زمونو یادتونه؟ هرکی میخواست ابراز عشق کنه نامه مینوشت. خود من تو ۱۳ سالکی واسه پسر همسایه مون نامه عاشقانه نوشتم🤦‍♀️😂الانم که میبینمش خجالت میکشم😥

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@gh73     بیا عزیزم

عزیز من دهه ۶۰ نیستم😐

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2731
توعروسی یکیو به زور با هزارتا کشش و خواهش جوریکه رو زمین سر میخورد از جاش بلند میکردن که برقصه وقتی ...

خودمونم جزو همونا بودیم😂😂😂😂

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
خاله منم همینطور عاشق عموم بود هی نامه مینوشت میدا من برا عموم میبردم خدایا عشقا چه بی ریا بود

اره من بچه بودم پسر داییم برا عشقش نامه مینوشت میداد من ببرم میگفت اگه بهش برسم برا توام کادو میخرم همش هم برام اسباب بازی میخرید ،اخرشم بهم نرسیدن

بِنگَر و بِشنو ،بِگذَرو بِه شو 
2738
اره من بچه بودم پسر داییم برا عشقش نامه مینوشت میداد من ببرم میگفت اگه بهش برسم برا توام کادو میخرم ...

خدایا چقد قشنگ ارزوی رسیدن به هم داشتن الهی قربون همشون برم انقد صاف و زلال و پایبند بودن

سوباسارو یادتونه؟ یه هفته می موند رو هوا ما هم منتظر😂 دوقلوهای افسانه ای وااای چقدر با خواهرم اداشونو درمیاوردیم😪

جودی ابوت هایدی حنا😪🤩🤩🤩

سوباسارو یادتونه؟ یه هفته می موند رو هوا ما هم منتظر😂 دوقلوهای افسانه ای وااای چقدر با خواهرم اداشو ...

اررررررره.هایدی دلش واسه کوهستان تنگ میشد واسه پیتر و پدربزرگ ♥️♥️♥️

سوباسارو یادتونه؟ یه هفته می موند رو هوا ما هم منتظر😂 دوقلوهای افسانه ای وااای چقدر با خواهرم اداشو ...

اره من عاشق واکی بودم دروازه بان بود نمیدونم اسمش درس گفتم

بِنگَر و بِشنو ،بِگذَرو بِه شو 
استارتر عزیزم با تاپیکت دلم واشد ممنون ده روزه مریضم امروز کلی خندیدم🥰🥰🥰

منم چن روزه افسردم شوهرم چنتا اهنگ قدیمی واسم اورد گوش کردم اصن رفتم اون زمان.گفتم حیفه بابقیه این حسوحالو تقسیم نکنم.خداروشکر که دلت باز شد عزیزم

گرگم و بره می برم

چوپون دارم نمیذارم 

میبرم خوب خوباشو 

نمیدم بد بداشو  

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
2706